Донька Окунської і Власенка оприлюднила відео із обіцянкою батька відкликати усі позови

Поліна у своєму блозі розповідає про стосунки із татом.

Десятирічна донька екс-подружжя Окунська – Власенко, Поліна, опублікувала відео із розмовою з батьком.

Так, політик Сергій Власенко днями бачився із дівчинкою у Парижі. Судячи із записаного спілкування, вони обговорювали юридичні питання.

Після судового рішення на користь Окунської у справі про місце проживання Поліни, Власенко написав заяву у поліцію про те, що Наталія не дає йому бачитися з донькою.

Про це сама Окунська писала у соцмережі.

Розпочинається відео із того, як Поліна із мамою, знімаючи себе на фронтальну камеру, їде на зустріч із татом.

Наталія Окунська та донька_3
facebook.com/profile.php?id=1664737528
Донька Власенка та Окунської

Уже під час розмови з Сергієм дівчинка емоційно просила, аби той підписав мирову угоду.

"Підписувати мирову потрібно було, щоб бачити тебе. Зараз, якщо ти захочеш зі мною зустрітися, ти зустрінешся. Не захочеш – не зустрінешся", - лаконічно пояснював відмову Власенко.

Сергій повторював свою обіцянку: не продовжувати судові справи із мамою Поліни, а також – прислати їм документи про відкликання позовів.

"Я відкликаю всі позови зі всіх судів. Кримінальний позов адвокати теж відкличуть до кінця тижня", - запевнив депутат.

Поліна ж показувала Сергію його ж обличчя в телефоні, аби він подивився на себе.

Наталія Окунська та донька_2
facebook.com/profile.php?id=1664737528
Окунська з донькою

Тон розмови Власенка із донькою був стриманий, він зазначив, що Поліна вчиняє неправильно. Після її запитання: "Що ти для мене зробив за всі ці десять років?" політик відповів, що "менше, ніж міг би".

"Я не хочу продовжувати цю розмову, тому що ти заведена і прийшла з негативом", - підкреслив Власенко.

Далі дівчинка повернулася до мами, за пропозицією батька (аби з'ясувати, чи немає в Наталії запитань до нього).

Поліна сходила, а повернувшись повторила свою вимогу: аби Власенко підписав мирову про те, що до 18-ти років вона живе з матір'ю.

"Я тобі дав слово. Я не хочу, щоб наші з тобою стосунки переходили в режим підписання папірців", - підсумував депутат.

На завершення дівчина пішла від батька, не попрощавшись.

Наталія Окунська відрезюмувала зустріч екс-чоловіка та доньки.

"Підписувати мирову на прохання Поліни з єдиним пунктом, що вона живе зі мною до 18 років - він відмовився, що підвісило нас з Поліною в плані небезпеки судів. Кримінальні ним закриті. Прийшло підтвердження. Я не знаю, радіти цьому чи ні. З одного боку це добре, Поліна не піде на чергові допити. З іншого - він звів це в подвиг в ім'я доньки. Заради неї .. Виявляється, щоб бути батьком, досить відкрити фейкові кримінальні проти мами, а потім їх закрити. І все, дитина щаслива. Ніяких інших батьківських опцій він не запропонував. Щодо судів, я не знаю. Якщо він не підпише цю мирову -  це означає, що судовий позов може прийти в будь-який момент. І нам потрібно жити, розуміючи це, бути готовими до цього. Невизначеність - це страшно. Я не знаю, що гірше - відкрита війна або фейковий мир", - написала жінка у соцмережі.

Наталія Окунська та Сергій Власенко розлучилися близько восьми років тому. Відтоді колишнє подружжя з'ясовувало стосунки в судах. Окунська звинувачувала екс-чоловіка у побитті та переслідуванні, через що була змушена покинути Україну. Жінці вдалося отримати політичний притулок у Франції. У Окунської та Власенка є спільна донька Поліна. Також світська левиця виховує трьох дітей від попереднього шлюбу. 

Залиште свій коментар