Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донька Полякової у баптистів, син Федишин в інноваційній школі: де навчатимуться зіркові діти

У родинах співачок до школи пішли першачки.

Українські співачки Оля Полякова та Ірина Федишин, які цього року відвели своїх дітей до першого класу, розповіли, де навчатимуться їхні першачки, йдеться у "Світському житті".

Так, молодша донька Олі Полякової Аліса так, як і старша,  пішла до першого класу до державної гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов.

"Вони навчаються по американській бабтистській програмі. Якщо подивитися тексти, які в них в програмі по англійскій мові, то вони завжди якісь про Бога, про каяття, про гріх. Але англійську вони викладають дуже добре", - розповіла Полякова.

ВідеоЯк зірки своїх першачків до школи збирали

Донька Олі Полякової буде вчитися у баптистів, Ірина Федишин за навчання свого першокласника в інноваційній школі готова викласти кругленьку суму, а хореограф Андрій Дикий пішов вчителювати туди, де навчатиметься його з Лілією Ребрик донька. 

Як зірки своїх першачків до школи збирали

А от старший син Ірини Федишин Юрчик пішов до солідного закладу. Школа нового формату без щоденників і без форми. Рік навчання сина у Львівській приватній школі обійдеться співачці у більш ніж 80 тисяч гривень.

"У класі у них всього 9 учнів. В класі є вчитель і є ще помічник вчителя, який називається "тютер". Новітня технологія викладання - у них інтерактивна дошка. У нас Юрчик піде на IT-напрямок, а хто йде на цей напрямок тому треба купити планшет та клавіатуру", - зауважила Федишин.

Нагадаємо, нещодавно обурена Оля Полякова відповіла хейтерам, які засудили її доньку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції