Донька Сумської та Борисюка розповіла про булінг в школі: "Знищували фізично і словесно"

Донька Сумської та Борисюка розповіла про булінг в школі: "Знищували фізично і словесно"

Фото: instagram.com/annborisyuk

Анна розповіла батькам про знущання однокласників лише після випуску.

Донька зіркового подружжя акторів Ольги Сумської та Віталія Борисюка Анна розповіла про знущання в школі.

Так, у програмі "Зірковий шлях" майбутня акторка зізналася, що страждала від булінгу. 19-річна Аня поділилася, що однокласники постійно до неї чіплялися, а вчителі не реагували.

"Мене знищували як фізично, так і словесно. Більше, звичайно, дівчатка чіплялися. Просто кожен раз змінювався склад класу і чому всі хлопці, як ніби їх підмовили, просто накидалися на мене. І також вчителі насправді. Вони підхоплювали загальний прикол, стьоб наді мною. Були випадки, коли і за волосся смикали на очах у всіх вчителів. Я просто тікала в туалет зі сльозами", - згадала Борисюк.

Анна додала, що коли її зіркова мама приходила до школи, аби внести кошти до фонду класу, вчителі зазначали, що ставляться до Ані, як і до усіх дітей. Втім, коли дівчина залишалася сама, "то все відбувалося зовсім інакше".

Фото: instagram.com/annborisyuk

Зіркові батьки не знали, як цькували їхню дитину. Анна не розповідала про проблеми в школі під час навчання. Зізналася лише після випуску, бо не хотіла, щоб вони втручалися та вирішила, що має пройти через все сама.

"Я була приголомшена. Кажу: "Доцю, а чому ти раніше мені про це не розповіла?". Мені дуже прикро це чути, як мамі. Стан депресії, нервовий стан, який я інколи помічала в дитини, я думала, що за рахунок того, що я, можливо, не так часто приділяю увагу", – прокоментувала Сумська.

До слова, артистці також відомо, що таке булінг. У школі майбутній зірці діставалося, зокрема, через те, що Ольга носила окуляри та навіть через відоме прізвище.

Нагадаємо, раніше Ольга Сумська розповіла про те, як її вперше вдарив ексчоловік. Виявляється, Євген Паперний підняв руку на акторку ще до заміжжя.

Повʼязані теми:

Наступна публікація