Донька Віктора Ющенка вся у бджолах повторила небезпечний фотосет Анджеліни Джолі

Донька Віктора Ющенка вся у бджолах повторила небезпечний фотосет Анджеліни Джолі

Віталіна Ющенко

Віталіна Ющенко доєдналася до ініціативи зі спасіння бджіл на планеті.

Донька третього президента України Віктора Ющенка Віталіна вирішила продемонструвати любов до бджіл та привернути увагу до процесів, які можуть призвести до їхнього повного зникнення на Землі.

І зробила це громадська діячка у доволі незвичний спосіб. Віталіна розповіла батькові про акцію акторки Анджеліни Джолі. Вона продемонструвала відео, у якому все тіло зірки вкрито бджолами. Після цього вона теж виявила бажання підтримати голлівудську зірку. Отримавши благословення батька, розпочала підготовку.

Віталіна Ющенко

"Я виросла у сім'ї, де шанують природу та українські традиції. Напевно, кожна людина в Україні знає, як мій батько плекає і цінує бджіл. Дуже рада, що він підтримав моє прагнення, тому що ситуація дійсно критична. Ви запитаєте, чи було мені страшно? Ні, бо я змалечку оповита любов'ю цих комашок і зараз вони потребують наших об'єднаних зусиль і допомоги", - пояснила свою позицію Віталіна Ющенко.

Віталіна Ющенко

Було ухвалене рішення не змінювати концепцію ролика за участю Джолі, щоб не зміщувати акценти на другорядні речі. Знімання відбувалися в Інституті бджільництва ім. П. І. Прокоповича у Києві і тривали приблизно 40 хвилин.

Як зізналася сміливиця, без укусів комах не обійшлось, але вони носили одиничний характер і не потребували втручання лікарів.

На цьому гуманітарна ініціатива Віталіни Ющенко зі спасіння великих популяцій бджіл від вимирання не закінчується. Вже зараз ведеться робота команди зі співпраці з міжнародними організаціями, першою чергою, ЮНЕСКО і з Анджеліною Джолі, щоб примножити сили, та привернути ще більше уваги людей, світової спільноти, чиновників до цієї надважливої світової проблеми.

Новини України: дочка Віктора Ющенка взяла участь у небезпечній фотосесії з живими бджолами

Новини України: дочка Віктора Ющенка взяла участь у небезпечній фотосесії з живими бджолами

Повʼязані теми:

Наступна публікація