Донька Зеленського шокує тата своєю появою на "Розсміши коміка. Діти"

Донька Зеленського шокує тата своєю появою на "Розсміши коміка. Діти"

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Саша Зеленська прагнутиме розсмішити батька.

Уже цієї п'ятниці о 20.20 у студію "Розсміши коміка. Діти" на "1+1" прийде донька Володимира Зеленського - 11-річна Саша.

Своєю появою на проекті "Розсміши коміка. Діти" дівчинка шокувала тата, який разом із Євгеном Кошовим є членом журі шоу.

Жарти Саша писала разом із мамою, яка і допомогла доньці потайки потрапити на знімальний майданчик. Під час самого виступу Олена Зеленська підтримувала доньку із глядацької зали.

Дівчинка шокує тата своєю появою на шоу / Фото: прес-служба каналу "1+1"

"Я прийшла розсмішити тата", - зізналась Саша Зеленська. На запитання про те, чи розраховує вона на виграш і про що буде жартувати, дівчинка відверто відповіла: "Мабуть 20 тисяч, якщо жартів вистачить".

"Я приготувала багато жартів-претензій. У всіх дітей у школі запитують домашнє завдання, а у мене, коли вийде продовження серіалів", - розповіла жарт, оснований на реальних подіях, 11-річна Саша Зеленська.

Для доньки Володимира Зеленського це не перший виступ на сцені. Дівчинка давно захоплюється танцями і вокалом, і раніше зі своїми номерами виступала у школі перед однокласниками.

Нагадаємо, що за правилами шоу у "Розсміши коміка. Діти" беруть участь талановиті і артистичні діти у віці від 5 до 13 років. Їхнє основне завдання – протягом лімітованого часу (1 хвилина) виступити з будь-яким номером оригінального жанру – скетчем, акторською мініатюрою, монологом, пантомімою, смішними віршами, піснями і іншими номерами, і розсмішити одного з членів журі.

Ведуча шоу – Настя Каменських.

Чи вдасться Саші Зеленській розсмішити свого тата і виграти приз у 50 000 гривень і як відреагував Володимир на появу доньки у шоу "Розсміши коміка. Діти", глядачі телеканалу "1+1" побачать уже цієї п'ятниці о 20.20 на "1+1"

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація