DOROFEEVA поділилася, що вручила Дантесу на 33-річчя та подумала про їхню відверту фотосесію

DOROFEEVA поділилася, що вручила Дантесу на 33-річчя та подумала про їхню відверту фотосесію

instagram.com/vladimirdantes

Також артистка відповіла щодо дуету з чоловіком.

Популярна українська співачка Надя Дорофєєва, вона ж DOROFEEVA, нещодавно відсвяткувала день народження зіркового чоловіка Володимира Дантеса.

Так, 28 червня виконавцю виповнилося 33 роки. У коментарі сайту ТСН.ua знаменитість розсекретила, що презентувала коханому та як подружжя провело цей день.

"На день народження я подарувала Вові спеціальні штуки для гітари, оскільки, цього року він навчився на ній грати та круто це робить у своєму сольному проєкті. Так збіглося, що в цей день ми були на гастролях і виступали на одному заході. Як правило, Вова завжди злиться, якщо ми святкуємо, але в нього був концерт, тому він відчував дуже класні емоції, коли ми всі разом веселилися після у ресторані", – розповіла Надя.

instagram.com/vladimirdantes

У новому альбомі Дантеса є пісня, яку написала Дорофєєва – "Сука". Знаменитість відповіла, чи прихильники почують дует подружжя: "Кроки до спільної музичної творчості вже зроблено – це написана мною пісня в першому альбомі Вови. Тому – справу розпочато".

Крім того, зірка відповіла, чи планує з Володимиром потішити фанатів спільною відвертою фотосесією.

"Дивно, що ви не запитали про дітей. Зазвичай, після слів "чи не плануєте ви…" йде саме таке продовження. Відверта спільна фотосесія? Чому б ні, це було б цікаво!" – поділилася співачка.

Нагадаємо, не так давно Дантес привітав Дорофєєву з "чавунним" весіллям кумедними фото. Подружжя відсвяткувало шість років сімейного життя.

Наступна публікація