Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дорофєєва, Кошовий і Віктор Павлік втілили несподівані ролі в "Лізі сміху"

Телевізійну версію проекту глядачі "1+1" побачать десятого грудня.

Десятого грудня, о 21:15 глядачі телеканалу "1+1" дізнаються, хто став переможцем другого сезону "Ліги сміху". Довгоочікуваний фінал проекту за участю зірок пройшов днями у столичному Будинку культури КПІ.

Ліга Сміху фінал_1
прес-служба каналу "1+1"

протягом року 14 команд боролися за першість у Чемпіонаті України з Гумору. До фінішної прямої дійшло всього три команди двох тренерів: підопічні Олени Кравець – "V.I.P. Тернопіль" і Ігоря Ласточкіна – "Лукас" і "Прозорий гонщик". Відповідно, у фінальній грі, і Олена, і Ігор переживали та підтримували своїх хлопців без права голосу.

Ліга Сміху фінал_2
прес-служба каналу "1+1"

Інші тренери – Потап, Антон Лірник, Юрій Горбунов, Сергій Сивохо і Оля Полякова – могли сповна насолодитися грою, оцінюючи гумор команд.

Ліга Сміху фінал_3
прес-служба каналу "1+1"

Темою фіналу була обрана "Зимова казка". Кожній з команд редактори "Ліги сміху" заздалегідь поставили обов'язкові елементи для домашніх конкурсів.

Ліга Сміху фінал_4
прес-служба каналу "1+1"

У першому конкурсі "полотно" - обов'язковими персонажами у виступах були обрані Святий Миколай для "V.I.P. Тернопіль", Дід Мороз для хлопців з "Лукаса", і Санта-Клаус для "Прозорого гонщика". Справитися з цими завданнями учасникам допомагали їхні зіркові тренери, які виходили на сцену зі своїми командами.

Ліга Сміху фінал_5
прес-служба каналу "1+1"

У другому театральному конкурсі тренерів замінили спеціально запрошені зірки, які блискуче виконали свої ролі в "Зимових казках". Команда "V.I.P. Тернопіль" виконала на сцені свою інтерпретацію казки "Білосніжка і сім гномів".

Ліга Сміху фінал_6
прес-служба каналу "1+1"

У ролі Білосніжки виступила краща актриса за версією минулого сезону "Ліги сміху" – Тетяна Песик, а от кого саме зіграв Віктор Павлік, якого на гру запросила команда, залишиться інтригою до показу телевізійної версії. Чоловічий колектив "Лукаса" запросив для театрального конкурсу прекрасну половинку групи "Время и Стекло" – Надю Дорофєєву. Вона зіграла пасербицю в казці "12 місяців".

Ліга Сміху фінал_7
прес-служба каналу "1+1"

Ліга Сміху фінал_8
прес-служба каналу "1+1"

Але, за сюжетом номера, шукати в холодний і дрімучий ліс вона вирушила зовсім не проліски. Не менш відома зимова казка, "Снігова королева", дісталася "Прозорому гонщику". Враховуючи специфіку незвичайної команди, запрошеному Євгену Кошовому дістався не зовсім класичний персонаж історії. Виклад авторської версії "невидимої команди" можна буде побачити в ефірі "1+1".

Ліга Сміху фінал_9
прес-служба каналу "1+1"

За підсумками обов'язкових конкурсів та імпровізацій учасників в незвичайних батлах, думки членів журі розділилися. Ведучий проекту Володимир Зеленський підтримував всі команди в непростих битвах.

Ліга Сміху фінал_10
прес-служба каналу "1+1"

Ліга Сміху фінал_11
прес-служба каналу "1+1"

Ліга Сміху фінал_12
прес-служба каналу "1+1"

До речі, хто і за кого віддав свої голоси, і яка команда стала Чемпіоном другого сезону проекту "Ліга сміху" можна буде дізнатися десятого грудня на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції