Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Романтична комедія "Я, ти, він, вона" стане для співачки кінодебютом.

Студія "Квартал 95" представила тизер свого нового проекту - романтичної комедії "Я, ти, він, вона".

Головні ролі у фільмі зіграють зірки "Кварталу" Володимир Зеленський, Євген Кошовий, співачка і дебютантка в повнометражному кіно Надя Дорофєєва та литовська актриса Агне Грудіте, відома українським глядачам за роллю в серіалі "Нюхач".

Зауважимо, що проект "Кварталу 95" став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і реалізується за державної підтримки.

Знімання фільму розпочнуться вже наприкінці червня.

У центрі сюжету - чоловік і жінка - Максим і Яна, які переживають затяжну кризу у стосунках і мають намір розлучитися. Протягом випробувального терміну, наданого суддею, з парою починають відбуватися божевільні несподіванки, які змінять їхнє життя назавжди.

ВідеоНадя Дорофеєва та Євген Кошовий розповіли про зйомки фільму "Я, ти, він, вона"

У нас в гостях співачка, актриса Надя Дорофеєва та актор "Студії "Квартал 95" - Євген Кошовий. Вони розкажуть про фільм "Я, ти, він, вона", який з часом вийде на екранах. Для Надії це буде дебют у повнометражному фільмі. Чи не будуть ревнувати другі половинки акторів до партнерів по знімальному майданчику? Найцікавіше дивіться просто зараз!

Надя Дорофеєва та Євген Кошовий розповіли про зйомки фільму "Я, ти, він, вона"

Знімання тизеру відбувалися біля Національного музею народної архітектури та побуту у Пирогові і тривали протягом 8 годин. У полі була побудована декорація - урочиста арка з натуральних квітів для проведення виїзної весільної церемонії.

Пейзаж доповнювали дві дресировані корови, які паслися поруч зі знімальним майданчиком. Одна з них, до речі, навіть потрапила до кадру і зіграла епізодичну, але важливу комедійну роль.

Володимир Зеленський не лише виконує одну з головних ролей у фільмі, але і дебютує на проекті як режисер-постановник. Володимир вперше поєднав на майданчику одразу три амплуа - актора, режисера і продюсера.

Для нього ці знімання виявилися особливо непростими - протягом дня Зеленський отримав по 14 ляпасів від Наді Дорофєєвої та Агне Грудіте.

Трохи менше фізичних ушкоджень було у Кошового, але і він "отримав на горіхи" від дівчат. Колоритним акторським ансамблем вміло керувала народна артистка України Тамара Яценко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції