Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дорофєєва розповіла, чому Потап був проти її стосунків з Дантесом

За словами артистки, її продюсер вважав Володимира легковажним.

Солістка гурту "Время и Стекло" Надія Дорофєєва, яка у липні минулого року вийшла заміж за Володимира Дантеса, розповіла, що її продюсер Потап був проти цих стосунків.

За словами Дорофєєвої, Потап вважав Дантеса легковажним та ненадійним. Однак артистка зізналася, що закохалася у Дантеса з першого погляду і їй було байдуже.

"Потап розумів, що Вова - легковажний хлопець. Він був переможцем одного музичного проекту і ловеласом. Тому Потап вважав, що Дантес може зробити мені боляче. Але мені тоді було вже все одно", - поділилася співачка в інтерв'ю Марії Єфросиніній.

Окрім того, впевнена Надія, Потап переживав, що під впливом Дантеса Дорофєєва захоче розпочати сольну кар'єру. Саме у той період Володимир розірвав робочі стосунки із Наталею Могилевською.

"Мені здається, що він міг так подумати. Якраз тоді Вова йшов від Могилевської, і ми переживали цю ситуацію разом", - сказала Надя.

Нагадаємо, Позитив із гурту "Время и Стекло" розповів, як "звів" Дантеса із Дорофєєвою. Олексій Завгородній був ініціатором знайомства пари.

Залиште свій коментар

Вибір редакції