Дорофєєва розповіла про танець з чоловіком, який "можна побачити лише вдома"

Подружжя вивчило танець у стилі "треш-гламур".

Солістка дуету "Время и Стекло", учасниця "Танців з зірками" Надя Дорофєєва у середу, 13 вересня, відкрила у центрі Києва шоурум корейських дизайнерів разом із Валерією Бородіною.

Артистка встигає не лише співати, танцювати і створювати власний одяг. Зірка також стала тренером вокального проекту "Голос.Діти". В коментарі сайту ТСН.ua Надія розповіла, що у неї ще у планах на найближче майбутнє.

"Поки що я хочу у цьому пригальмувати. Тому що потрібно якісно виконувати свою роботу, а графік такий, що мені здається, я скоро можу збожеволіти. Я ще й тренер "Голосу. Діти" тепер. Тому, треба трохи заспокоїтися. А у майбутньому – мама", - зізналася артистка.

За словами Надії, вони з чоловіком Володимиром Дантесом замислюються про поповнення у родині, однак не квапляться.

"Безумовно, ми хочемо дитину. Але постійно трохи відкладаємо, тому що щоразу щось відбувається. То якийсь серйозний проект, то ще щось. Можливо, десь морально ми ще не готові", - розповіла Дорофєєва.

Дорофєєва відкрила свій шоурум_5
Дарина Шрамко
Володимир Дантес та Надія Дорофєєва

На запитання, кого пара хоче, Надія сказала, що не думала про це.

А от щодо того, як Володимир відпустив дружину танцювати з одним з найсексапільніших учасників проекту "Танці з зірками" Євгеном Котом, зірка наголосила – коханий все розуміє. Ба більше, Дантес, який часто буває відсутнім вдома через роботу за кордоном, зараз перебуває на репетиціях разом із дружиною.

"Чудово відпустив. Мене більше за все смішить те, що запитують абсолютно всі, окрім Вови. Бо Вова – артист. Він чудово все розуміє. Більше того, ми з ним разом перебуваємо на репетиціях. Він зараз приїхав до України усього на два тижні. Ми не бачимося зовсім. Я його попросила, щоб він приїздив до мене, щоб був зі мною хоча б на тренуваннях. Тому що далі він їде на місяць", - поділилася з нами Надія.

Танці з зірками третій ефір підсумки_1
прес-служба каналу "1+1"
Надя Дорофєєва та Євген Кот, "Танці з зірками"

За словами Дорофєєвої, вони з чоловіком навіть вивчили спільний танець. Однак, побачити його можна тільки у пари вдома.

"Вовка сказав, що він дуже поганий танцівник. Тим не менше регулярно намагаємося танцювати. По-перше, у нас є з Вовою постановка на пісню переможниці "Євробачення" Euphoria, співачки Loreen. Я з ним вивчила рухи дуже кумедні. Це стиль треш-гламур. Побачити цей танець ніде не можна, лише у нас вдома з Вовою. Це ніхто не повинен бачити, бо дуже соромно", - зізналася Надя.

Дорофєєва відкрила свій шоурум_32
Дарина Шрамко
Володимир Дантес

Також співачка згадала найбільш курйозний момент, який з нею стався під час "Танців з зірками".

"У нас постійно курйозні моменти. Особливо, коли роблю серйозне обличчя. Приміром, коли ми готували для першого ефіру хіп-хоп, треба було просто пафосно, гарно пройти, треба було закидати волосся і йти вперед з сексуальним виглядом. У підсумку я спіткнулася, і хлопчики просто померли від сміху, тому що це справді було дуже смішно", - з посмішкою згадала Надія.

Дивіться оновлені "Танці з зірками" щонеділі о 21.00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар