Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дорофєєва розповіла, що на концерти "Время и Стекло" приносять немовлят

Серед гостей виступів зірок є зовсім маленькі дітки.

Співачка Надія Дорофєєва , яка після "Танців з зірками" сіла у тренерське крісло шоу "Голос.Діти-4", розповіла про пережиті емоції від проекту, йдеться у "Світському житті".

Артистка не приховує: із колегою з гурту "Время и Стекло" Позитивом вони сварилися, сидячи у подвійному кріслі.

На концертах дуету серед гостей є багато дітей. При цьому, за словами Наді, беруть на їхні виступи навіть грудничків.

"У нас на концертах часто бувають  грудні дітки і ми запитуємо, чому? І нам кажуть, що грудні дітки їдять під час наших концертів, засипають, прокидаються. І реально приходять із грудними дітьми", - стверджує зірка.

ВідеоНадія Дорофєєва розповіла те, про що не хотіла говорити на "Танцях з зірками"

Попри присутність дітей на концертах, Дорофєєва зазначає: її доволі відверті костюми люблять, а "дітки навіть шиють такі прикольні костюми".

У проекті "Голос.Діти-4" артистка сидить поруч із суддею "Танців з зірками" MONATIKом та переможницею шоу – Наталею Могилевською.

За словами співачки, із Дмитром вона товаришує.

"Я обожнюю цю родину. Ми плануємо колись зробити творчий дует і все таке. Але там ми боротимемося за наших діток до кінця, не дивлячись на дружбу", - наголосила вона.

Стосовно конкуренції між нею та Могилевською, Надя розставила крапки над "і".

"Я щаслива, що наша пара посіла друге місце. У Наталі Могилевської було колись друге місце і всі обговорювали, що ай не виграла. І наразі мені пишуть повідомлення такі класні, я розумію, що це – класна підтримка", - підкреслила зірка.

При цьому, на припущення Осадчої, що у наступний сезон проекту можна відправити Позитива, він відповів тим, що це – дуже складне рішення.

Свій танець у фіналі проекту Дорофєєва присвятила покійному батькові. За словами співачки, їй складно про це говорити.

"Але станцювати я змогла. Ми не розповіли цього в щоденнику, вирішили не займатися із Женею маніпуляціями, щоб за нас голосували, не давити на сльозу. Ми просто хотіли станцювати танець. Моя історія про те, що іноді вітчим буває більше татом, ніж тато", - зізналася вона.

Нагадаємо, нещодавно Надя Дорофєєва зізналася, коли захотіла власних дітей. В інтерв’ю журналу "Телескоп" учасники "Время и стекло" розповіли про найбільш емоційне рішення у проекті, адже за правилами Надя та Позитив мали разом натискати на червону кнопку.

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції