Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дорофєєва та Позитив порадували фанів новим танцювальним треком про стиль

"Время и Стекло" предствили нову пісню.

Гурт "Время и Стекло" заспівали про стиль у новій композиції. Надя Дорофєєва, яка позувала посеред вулиць Нью-Йорка, та Позитив випустили запальну пісню під назвою "На стиле".

Мелодія треку була створена Позитивом до появи таких хітів, як "Ім'я 505" і "Пісня 404". І тільки зараз танцювальне аранжування ожило і наповнилося новими сенсами.

Время и Стекло
mozgientertainment.com
"Время и Стекло"

 "На стиле" - новий результат об'єднання творчих настроїв продюсера і автора пісень "Время и Стекло" Потапа, вокальної майстерності Наді Дорофєєвої та музичного бачення Позитиву.

"Процес написання "На стиле" перетворився для нашої команди на справжній мозковий штурм - мелодія, біти і ритми безперервно народжували набір фраз, якими ми жонглювали в куплетах і приспіві. Вийшло інше відображення "Время и Стекло" - з більш зухвалим звучанням і у незвичній манері. Це стильний танцювальний хіт, який хочеться слухати знову і знову і під який хочеться відриватися!" - говорить Олексій Завгородній.

Надя Дорофєєва у своєму коментарі наголосила, що новий трек є результатом спостережень Потапа за їхнім гуртом.

При цьому артистка запевнила, що у вокальному сенсі пісня "На стиле" є її улюбленою з репертуару колективу "Время и Стекло".

Нагадаємо, Позитив з "Время и Стекло" зворушливо привітав дружину із днем народження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції