Досі одружені Анджеліна Джолі і Бред Пітт подовжили шлюборозлучний процес до наступного року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Подружжя досі не може поділити дітей та статки у 400 мільйонів доларів.

Зіркове подружжя Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, які нібито нещодавно потайки зустрічалися для обговорення питання опіки над шістьма дітьми, призначили чергову дату судового розгляду щодо опіки.

Зазначимо, акторка наполягає на одноосібній, а актор - на спільній опіці над 17-річним Меддоксом, 14-річним Паксом, 13-річною Захарою, 12-річною Шайло і 10-річними Ноксом і Вів'єн.

Як повідомляє видання Us Weekly, суд все ще одруженої пари відбудеться 4 грудня.

Згідно з документами, 54-річний Пітт і 43-річна Джолі хочуть подовжити термін повноважень судді, який займається їхньою справою, до 30 червня 2019 року - очевидно, що до кінця цього року вони так і не домовляться.

Як і в більшості судових справ за участю неповнолітніх, будівлю суду буде закрито для всіх, крім сторін-учасниць.

Крім того, подружжя планує не тільки нарешті домовитися про опіку, але і вирішити питання про розподіл майна, оскільки, як виявилося Джолі і Пітт не укладали шлюбного договору, що може сильно ускладнити справу. На кону 400-мільйонні статки, які  Джолі і Пітту ще належить розділити.

Зазначимо, голлівудська зірка подала на розлучення з Піттом у вересні 2016 року після 2 років шлюбу і 12 років спільного життя. 

Нагадаємо, У серпні представники Анджеліни Джолі заявляли, що Бред Пітт з часу розставання не платив аліментів на утримання дітей, однак сторона Пітта це заперечує.

Залиште свій коментар

Вибір редакції