Мілла Йовович приголомшила новиною про "жахливий" екстрений аборт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка приголомшила неочікуваним зізнанням.

Голлівудська акторка Мілла Йовович, яка наприкінці минулого року відсвяткувала своє 43-річчя, наразі поділилася подробицями особистого життя.

Зірка у досить неочікуваний спосіб відгукнулася на закон про заборону абортів, який ухвалили у штаті Джорджія.

Так, Мілла у своєму Instagrаm стала на захист жінок, розкритикувавши законопроект, назвавши його "драконівським", та приголомшила особистою історією. Йовович, яка є матір'ю двох дітей, зізналася, що два роки тому, перебуваючи на 4,5 місяці вагітності, вимушена була зробити екстрений аборт.

"Я перебувала на зніманнях в Східній Європі. У мене почалися передчасні пологи, і я сказала, що повинна бути в свідомості протягом всієї процедури. Це був один з найжахливіших дослідів в моєму житті. Мені досі сняться жахи", - зізналася акторка.

Також у своєму пості, який вона підкріпила знімком, зробленим на лікарняному ліжку, зірка зізналась, що після аборту впала у найважчу депресію.

Мілла Йовович
instagram.com/millajovovich

"Я була самотня і безпорадна. Я впала в одну з найважчих депресій у своєму житті. Я взяла перерву в кар'єрі і ізолювала себе від суспільства на кілька місяців, щоб бути сильною для двох моїх дітей. Я почала працювати в саду, стала ходити в спортзал, харчуватися здоровою їжею, щоб не приймати антидепресанти. На щастя, я змогла знайти вихід з цього особистого пекла, не вдаючись до ліків, але спогади про те, через що я пройшла і що втратила, залишаться зі мною до самої смерті", - поділилася своїм досвідом знаменитість.

Та як висновок зауважила, що аборт - це жахіття, але такі закони порушують права жінок.

"Аборт - це в кращому випадку жах. Жодна жінка не хоче пройти через це. Але ми повинні боротися за наші права, за те, щоб отримувати все, що нам необхідно для нашої безпеки", - підсумувала Мілла.

І хоча не всі підписники акторки оцінили її одкровення, заявляючи, що "передчасні пологи - це не те ж саме, що вбити свою дитину" і що аборти після шести тижнів все ж таки не повинні бути дозволені, більшість шанувальників подякували зірці за зізнання.

Нагадаємо, нещодавно відгукнулася на введення заборони абортів в штаті Джорджія зірка серіалу "Всі жінки - відьми" Алісса Мілано. Акторка вирішила розпочати "секс-страйк" та закликала жінок відмовитись від сексу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції