"Досить нестабільний": Олена Войченко повідомила діагноз, який поставив Остапчуку лікар

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Досить нестабільний": Олена Войченко повідомила діагноз, який поставив Остапчуку лікар

instagram.com/svitsketv

Жінка зізналася, що під час шлюбу з шоуменом вони зверталися до лікаря.

Колишня дружина Володимира Остапчука Олена Войченко повідомила його діагноз, поставлений лікарем. 

Так, жінка, яка у "Світському житті" зізналася, що Володимир намагається відсудити у неї їхніх дітей, викликала непорозуміння. Оскільки відомо, що шоумен не часто бачиться з дітьми, а тут раптом наполягає на тому, що вони мають жити з ним.

Таку поведінку Остапчука Олена пояснила тим, що він дещо психічно нестабільний.

Я не хочу давати діагноз людині публічно, тому що я не психіатр і не лікар, але під час шлюбу ми ходили до лікаря, який ставив йому діагноз. Він справді досить нестабільний. У нього депресія, яка почалася ще десь в дитинстві, і Володимир її намагається всіляко приховати і компенсувати всім чим завгодно. Особливо тим, що показувати не те, що є насправді. Вже всі помітили, що Володимир - патологічний брехун

заявила Олена

І через те що, з Володимиром збудувати діалог у Олени не виходить, вона сподівається налагодити спілкування з його новою дружиною Христиною, але наразі вони ще досі не знайомі.

Я з нею не знайома. Але оскільки ми плануємо спілкуватися з дітьми, то це доцільно. Мені здається, що якщо з Володимиром не складається і діалог не будується жодним чином, то варто було спробувати збудувати його з нею.

зауважила жінка

Олена Войченко поділилася подробицями своєї версії розлучення з Володимиром Остапчуком

Олена Войченко поділилася подробицями своєї версії розлучення з Володимиром Остапчуком

Нагадаємо, не так давно не так давно Володимир Остапчук показав, як його діти вперше побували в гостях у них з Христиною. Діти ведучого навіть залишилися на ночівлю у молодого подружжя. 

Наступна публікація