Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Концерти Супербілявки на сході охороняли спецпідрозділи МВС.

Співачка Оля Полякова, яка здивувала "губороялем", в рамках весняного всеукраїнського туру побувала з концертами на сході України: у Сєвєродонецьку, Маріуполі, Краматорську та Харкові.

Полякова першою з українських артистів зважилася відвідати Донбас. До речі, в Маріуполі концертів зірок шоу-бізнесу не бачили вже 2 роки.

Концертні зали в Олі були переповнені, всі квитки розпродані в перші дні продажів. За концерт Полякова кілька разів змінювала яскраві вбрання, здивувала екстравагантним шоу-балетом, сипала жартами. Не обійшлося і без курйозів: на концерті в Краматорську Полякова втратила спідницю просто під час виконання оперної версії хіта "Шлепки".

Особливо ж публіка оцінила номер з політиками на україномовну пісню під робочою назвою "Не для тебе мама квіточку ростила". Оля в жартівливо-іронічній формі демонструвала портрети президента Порошенка і мера столиці Кличка, супроводжуючи дійство масою політичних жартів і натяків.

"В цій пісні і номері "квіточка" – це символ, це наша з вами країна, Україна. Її, як дівчину, кружляють і спокушають всілякі різні "залицяльники". Але вона повинна пам'ятати слова мами - що не для них вона ростила доньку, а тільки для того, хто її по-справжньому покохає і заслужить її кохання. Так і ми: віримо всім поспіль, кому не шкода, закохуємося, потім розчаровуємось. Але ж повинні пам'ятати, що любов свою віддати треба тільки найгіднішому, хто не словом, а справою і особистим прикладом завоює серце народне! Тільки де ж такого взяти", – поділилася Оля посилом композиції.

Концерти Полякової в східних містах відбулися під посиленою охороною. Щоб забезпечити максимальну безпеку глядачів, концерти співачки охороняли понад 100 осіб зі спецпідрозділу з собаками. На вході стояли металошукачі, перед концертом перевіряли кожен стілець у залі, і навіть особисті речі артистки, враховуючи кокошники, – шукали вибухівку. Сама Полякова проїхала більше 20 блокпостів, на яких їй влаштовували "зелені коридори" і не затримували співачку. При цьому артистка встигала роздавати автографи військовим навіть на касках.

На концерти Олі люди їхали з різних міст, враховуючи окупований Донецьк, дорога яких на концерт улюбленої артистки займала більше 10 годин.

Нагадаємо, Оля Полякова в кокошнику з пір'я представила новий танцювальний хіт. Супербілявка презентувала свою нову композицію під назвою "О боже, как больно".

Залиште свій коментар

Вибір редакції