Друг батька Жанни Фріске заявив, що співачка народила від нього

Чоловік вже склав позовну заяву про оскарження батьківства Шепелєва.

Скандал у родині померлої співачки Жанни Фріске набирає обертів.

Поки батько артистки Володимир Борисович воює із її цивільним чоловіком Дмитром Шепелєвим за право бачитися із дворічним сином Жанни Платоном, з'ясувався новий факт.

Друг батька Фріске, юрист Радік Гущин заявив, що співачка народила сина від нього. За словами Гущина, у нього були стосунки із Жанною у 2012 році і тривали усього два місяці. Саме тоді артистка завагітніла, стверджує чоловік.

"Про свою вагітність Жанна повідомила Радіку сама", - прокоментував адвокат Гущина Геннадій Ращевський, пише видання Super.

Гущин вже заготовив позовну заяву про оскарження батьківства телеведучого Дмитра Шепелєва.

"Радік зараз одружений, і в нього є син. Тому минуле особисте життя не хоче виносити на загальне обговорення. З травня до вересня 2012 у Радіка і Жанни Фріске були стосунки, і як зараз новина про це позначиться на психіці його нинішньої дружини - невідомо. Якщо Радік буде визнаний батьком, він вважає, що повинен нести відповідальність за Платона. З Володимиром Борисовичем Фріске Радік познайомився ще до подачі заяви і чесно розповів, що було між ним і Жанною", - розповів адвокат потенційного батька Платона Ращевський.

Зауважимо, що раніше батько Жанни Володимир Борисович висловлював сумнів стосовно того, що Шепелєв є батьком Платона. Своєю чергою, Дмитро не реагує на ці закиди і геть відмовляється робити ДНК-тест. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: