Друг Караченцова повідомив, як почувається актор після двох страшних аварій

Після повторної ДТП із Миколою минуло п'ять місяців.

Актор Микола Караченцов через 12 років після аварії, в котрій ледве вижив, знову потрапив у ДТП. Сталося це наприкінці лютого 2017-го, а за кермом машини перебувала його дружина.

Товариш зірки, Володимир Бистряков, під час інтерв'ю із Дмитром Гордоном в ефірі каналу "112 Україна" розповів про самопочуття Миколи.

72-річний чоловік нині із труднощами, але говорить. Це – значне покращення його стану.

"Легше йому в сенсі того, що в нього трохи відновився апарат мови та голосу. Я набрав його, коли він був в Болгарії, там син купив будинок. І тут Люда каже мені: там Коля хоче взяти трубку. Такого давно не було, тому що він був трохи аутист. Коли робота закінчилася, для людини загубився сенс життя. Від цього залежав і тонус", - зазначив композитор.

Микола навіть поговорив із другом, поцікавившись, як справи у нього. Дружина артиста, за словами Володимира, дуже допомагає йому.  

"Йому важко говорити, він розмовляє зв'язками. Люда його, звичайно, просто героїчна, дружина декабриста. Вона в сім'ї номер один зараз. Коли Коля приїздив у розпал Майдану, то він просив мене повезти його туди", - пригадує шоумен. Однак, тоді дружина не пустила актора.

Нагадаємо, в ніч на 28-ме лютого 2005-го року, Караченцов постраждав внаслідок страшної аварії. Причиною ДТП стала надто слизька дорога на Мічурінському проспекті в Москві. Це дуже позначилося на здоров'ї чоловіка. Після другої аварії у Людмили Поргіної відібрали водійське посвідчення.

Залиште свій коментар