Друг онкохворої Анастасії Заворотнюк про її зовнішній вигляд: "Вона сильно погладшала"

Друг онкохворої Анастасії Заворотнюк про її зовнішній вигляд: "Вона сильно погладшала"

Друг онкохворої Анастасії Заворотнюк про її зовнішній вигляд: "Вона сильно погладшала"

Фото: instagram.com/a_zavorotnyuk

Артистці намагаються не давати дзеркало, аби вона не засмучувалася.

Друг акторки Анастасії Заворотнюк, донька якої прокоментувала надмірну цікавість сторонніх щодо її мами, режисер Анатолій Демидов розповів, який вигляд артистка зараз має.

За словами Демидова, стан Заворотнюк лікарям нарешті вдалося стабілізувати і вона наразі перебуває на стадії ремісії. Як відомо, відновлює Анастасія сили у своєму заміському підмосковному будинку в Крекшині, пише kp.ru

Анатолій також зазначив, що наразі артистка має непоганий вигляд.

"Косинка на голові (волосся немає). Була в великих сонцезахисних окулярах, що закривають пів обличчя, сиділа у візку, укрита пледом. Вона сильно погладшала, але знайомі, які вже бачили її в такому стані, звикли до її нинішньої ваги. І вона теж до себе такої звикає. Самостійно пересуватися їй поки складно. Але помітили, вона часто усміхається, розмовляючи із супроводжуючою жінкою-супровідницею, тобто не втратила інтерес до життя. На жаль, тривале лікування, а була і хіміотерапія, і гормональна терапія, позначилося на внутрішніх органах Анастасії. Постраждали серце, печінка, нирки. Є ускладнення", - поділився Демидов.

Він додав, що дзеркало Анастасії намагаються не давати, аби її не засмучувати. Тим не менше Заворотнюк продовжує стежити за собою:

"Попри зміни у зовнішності, Анастасія стежить за собою. Макіяж, манікюр, дорога косметика. Їй роблять регулярні масажі, проводять лікувальну гімнастику із спеціально найнятим тренером. Вона багато спілкується зі своєю мамою, вони дивляться разом телевізор. Взагалі мама зараз для неї - найголовніша людина", - поділився друг артистки.

Нагадаємо, у середині вересня 2019 року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані, у неї діагностували злоякісну пухлину головного мозку четвертої стадії.

Родичі деякий час не коментували її стан, тільки через місяць у спеціально створеному акаунті підтвердили, що зірка дійсно проходила курс лікування. Водночас спростували те, що вона перебувала в комі і була підключена до апарату штучної вентиляції легенів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація