Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей півфінал запам'ятався також колоритною представницею Албанії та готичним номером Румунії.

Щойно у Тель-Авіві завершився другий півфінал конкурсу "Євробачення-2019", у якому виступило 18 представників різних країн.

Проте до фіналу пісенного змагання, яке відбудеться у суботу, 18 травня, пройшло лише 10 учасників. Сайт ТСН.ua пропонує згадати у фото, як минув другий півфінал музичної першості.

Так от глядачам запам'ятався легкий номер Сари Мактернан з Ірландії, яка вийшла на сцену у спокусливому червоному топі та обтислій спідниці. Виступ співачки супроводжували картинки-комікси та дівчата у рожевих вбраннях.

Представниця Молдови під час виступу використала козир у вигляді пісочної анімації, яку малювала добре знайома українському глядачеві Ксенія Симонова. Нагадаємо, що Ксенія стала переможницею одного з українських талант-шоу.

Також постановкою запам'яталася конкурсантка від Румунії Естер Пеоні. Її номер супроводжувала яскрава анімація, яка занурила глядачів у готичну атмосферу.  Тут були і кажани, і напівзруйнований середньовічний замок, і блідолиці танцівники.

А от під час номеру представника з Хорватії на сцену спустилися танцівники-"ангели", які подарували крила й співаку.

Пильні юзери також наголосили на схожості номерів представника від Росії Сергія Лазарєва та конкурсантки від Північної Македонії Тамари Тодевської. У обох виконавців основною декорацією були дзеркальні екрани, на яких транслювалося їхнє зображення.

Відмітили глядачі й представницю Албанії  Йоніду Малічі, яка заспівала на сцені рідною мовою. Жінка мала дуже колоритний вигляд і своєю красою підкорила європейську публіку. Цікаво, що артистка виборола право представляти свою країну на міжнародному пісенному змаганні лише з 10 спроби.

Нагадаємо, що гранд-фінал конкурсу "Євробачення-2019" відбудеться у суботу, 18 травня. По 10 учасників з першого та другого півфіналів та представники країн "великої п’ятірки" - Німеччини, Італії, Іспанії, Великої Британії, Франції, а також країни-організатора Ізраїлю.

У інтервалах фіналу виступлять зірки "Євробачення" попередніх років – Вєрка Сердючка, Елені Фуейра, Кончіта Вурст, Монс та інші. Також всі з нетерпінням чекають на виступ легендарної Мадонни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції