Дружина Алека Болдвіна вперше прокоментувала вбивство українки її чоловіком

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дружина Алека Болдвіна вперше прокоментувала вбивство українки її чоловіком

Алек Болдвін з дружиною / Associated Press

Гіларія висловила співчуття родині померлої Галини Гатчінс.

Дружина актора Алека Болдвіна висловилася щодо трагедії, яка сталась на знімальному майданчику за участі її чоловіка. Тоді була смертельно поранена операторка, українка Галина Гатчінс.

У своєму Instagram Гіларія розмістила зворушливий допис.

"Моє серце з Галиною. Її чоловіком. Її сином. Їхньою родиною та близькими. І з моїм Алеком". Вона продовжила: "Немає слів, тому що неможливо висловити шок і душевний біль щодо такої трагічної події. Розбиті серця. Втрата. Підтримка".

instagram.com/hilariabaldwin

Нагадаємо, під час знімань фільму "Іржа" минулого четверга операторка Галина Гатчінс отримала смертельний постріл у груди. Одночасно з'явилися нові деталі смертельного інциденту.

За словами пораненого в плече режисера стрічки Джоела Соуза, рушниця вистрілила, коли Болдвін тренувався, як буде витягувати її для кіносцени. Актору вручили зброю і сказали, що вона незаряджена.

А за останньою інформацією, асистент режисера фільму Дейв Голз був раніше звільнений після схожого інциденту на знімальному майданчику. 2019-го на зніманнях фільму від випадкового використання бойової зброї травму отримав звукотехнік.

Читайте також:

Наступна публікація