Дружина Анатоліча вперше прокоментувала треті пологи: "Було набагато складніше"

Дружина Анатоліча вперше прокоментувала треті пологи: "Було набагато складніше"

instagram.com/yulattt

Юла поділилася емоціями після народження третьої дитини.

Дружина шоумена Анатолія Анатоліча Юлія Бойко, більш відома, як Юла, вперше вийшла на зв'язок з фанами після третіх пологів.

Вона подякувала всім за привітання і поділилася першими враженнями від народження третьої дитини. Як відомо, у подружжя цього разу народився хлопчик. За словами Юли, ці пологи їй далися важче, ніж попередні.

instagram.com/yulattt

"Ці пологи були набагато складнішими, ніж з дівчатами. Ми щасливі, добу приходили до тями, тому що пологи не були такими легкими як я собі їх уявляла. У мене з дівчатами було набагато легше. Але й хлопчик, звичайно чотирикілограмовий, мені так дався, нелегко. Зараз вже все гаразд, нас навіть завтра вже виписують", - повідомила продюсерка.

instagram.com/yulattt

Прокоментувала вона й те, що чоловік вперше був присутній з нею під час пологів.

"Толя був вперше на партнерських пологах. Таке, дуже емоційне партнерство, я так плакала від щастя, від емоцій, коли народила. Розумію, що поруч чоловік, який зі мною все це пережив, дуже цікаві відчуття. Дівчата, до речі, теж вийшли через відеозв'язок, наші доньки, з табору через 10 хвилин після народження малюка", - повідомила щаслива мама.

instagram.com/yulattt

Зазначимо, що Анатолій Анатоліч та Юла виховують також двох доньок – 10-річну Алісу та 8-річну Лоліту.

Нагадаємо, за тиждень до пологів Анатолій Анатоліч приголомшив розкішним подарунком вагітній дружині. Ведучий презентував коханій авто.

Наступна публікація