Дружина Андрія Джеджули показала, як він її жорстоко побив

Дата публікації
Перегляди
93к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дружина Андрія Джеджули показала, як він її жорстоко побив

Фото: instagram.com/yla__yla

Юля Леус показала обличчя в синцях.

Скандальні розбірки шоумена Андрія Джеджули та його поки що дружини Юлії Леус обростають новими подробицями.

Цього разу Юля вирішила підкріпити свої слова доказами і запостила у сторіс своєї сторінки в Instagram, як Андрій з неї знущався. У короткому відео Леус демонструє своє обличчя у синцях.

"Скоро знімання... Як ви гадаєте, чи зможуть мені замазати обличчя від такого гарного сімейного життя?" – говорить у відео Леус.

Фото: instagram.com/yla__yla

Також вона зауважила, що сам процес знущання з неї Джеджулою вона не знімала, проте запевнила, що у шоумена їх повний телефон.

"Вибачте, але я, на відміну від нього, відео не знімала самого процесу його знущань. У нього їх повний телефон, особливо в період вагітності. Про знущання зі старшої дочки і поїздки до лікарні зі струсом я скоро розкажу детальніше. Так, і всім його захисницям, їхнім дочкам бажаю від душі такого "золотого" чоловіка", - зазначила Леус.

Фото: instagram.com/yla__yla

Однак згодом Юлія видалила сторіс з фотоблогу. Так само вона видалила відео, на якому Джеджула якось дивно молиться на кухні перед іконами, розмахуючи руками. Як пояснила жінка, вона не хоче опускатися до рівня чоловіка.

"Вирішила прибрати попередні пости. У планах у мене було – це лише початок. Насправді це лише квіточки того, що я хотіла показати, але заради доньки та свого здоров'я я вирішила це прибрати і не продовжувати. Не опускатися до рівня цієї людини. Нікому не доводити нічого, його брехня його і занапастить. Бог все бачить", - сказала Леус.

Нагадаємо, стосунки між подружжям погіршилися ще до народження доньки. У грудні минулого року між Андрієм Джеджулою та його дружиною Юлею розгорівся конфлікт. Жінка на останніх місяцях вагітності потрапила до лікарні з загорозою викидня і звинуватила у цьому чоловіка.

Пізніше у своєму Instagram Юлія розповіла, що Андрій підіймав на неї руку та морально знущався. Згодом модель повідомила, що хоче розлучення, оскільки не бачить спільного майбутнього з ним.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
93к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація