Дружина Андрія Джеджули вперше показала обличчя їхньої доньки

Дружина Андрія Джеджули вперше показала обличчя їхньої доньки

instagram.com/yla__yla

Дівчинка – копія мама.

Дружина шоумена Андрія Джеджули Юлія Леус, яка тиждень тому з'їхала від нього, вперше показала обличчя їхньої доньки Аделіни.

На сторінці в Instagram дівчина поділилася кадрами, на яких позує з маленькою. Як розповіла Юлія, сьогодні вона святкує день народження, а доньку назвала своїм найкращим подарунком.

instagram.com/yla__yla

"У свій день народження хочу познайомити вас з Аделіночкою. Вона мій подарунок, який зробила собі сама, свою маленьку копію. Що ще можна бажати в свої 35 рочків. Не буду писати про цей важкий рік в моєму житті, я зараз почуваюся щасливою і це найголовніше", - розповіла Леус.

Вона також подякувала усім, хто весь цей час її підтримував і зазначила, що вдячна Богу за всі випробування:

"Дякую Богу за все, за всі випробування, вони мене зробили сильнішою і мудрішою, дякую людям, які були поруч у скрутні хвилини. Я все пам'ятаю і шалено ціную. Дякую моїм рідним і близьким, я без вас не впоралася б. І тепер я впевнена, що все буде по-іншому, у мене неймовірна підтримка", - додала жінка.

instagram.com/yla__yla
instagram.com/yla__yla

Нагадаємо, що раніше Андрій Джеджула повідомив, що його дружина Юлія з'їхала і разом з тим заборонила йому бачити доньку.

Своєю чергою Леус зазначила, що вона нічого не забороняла, а Джеджула за тиждень жодного разу не поцікавився як його дитина.

Нагадаємо, стосунки між подружжям погіршилися ще до народження доньки. У грудні минулого року між Андрієм Джеджулою та його дружиною Юлею розгорівся конфлікт. Жінка на останніх місяцях вагітності потрапила до лікарні з загрозою викидня і звинуватила у цьому чоловіка. Пізніше у своєму Instagram Юлія розповіла, що Андрій підіймав на неї руку та морально знущався.

Згодом модель повідомила, що хоче розлучення, оскільки не бачить спільного майбутнього з ним.

Нещодавно шоумен вперше прокоментував скандал з дружиною. Леус Джеджула назвав вправною маніпуляторкою, яка "навчилася жити за рахунок таких дурнів, як він". Також ведучий зауважив, що Юля багато часу проводить у Instagram і зазначив, що вона стала популярною лише після того, як вийшла за нього заміж.

Зі свого боку, модель показала, як він її жорстоко побив. Леус показала обличчя в синцях.

Наступна публікація