Дружина Андрія Джеджули заявила, що він підіймав на неї руку

Дружина Андрія Джеджули заявила, що він підіймав на неї руку

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дружина Андрія Джеджули заявила, що він підіймав на неї руку

Фото: instagram.com/djedjula

Юлія також додала, що шоумен не цікавиться станом її здоров'я.

Дружина українського шоумена Андрія Джеджули Юлія Леус днями потрапила до лікарні з загрозою викидня.

Жінка, яка перебуває на останніх місяцях вагітності розповіла, що її госпіталізували через Джеджулу, проте подробицями ситуації не ділилася. Пізніше, вже з лікарні, Леус вийшла у прямий ефір.

З підписниками свого Instagram жінка поділилася, що останнім часом її чоловік змінився, перестав турбуватися про неї та навіть дозволяв собі підняти на неї руку. Окрім того у прямому ефірі Леус заявила, що Джеджула відтоді як вона опинилася у лікарні, не цікавився її станом.

Це роблять абсолютно інші люди. Дочка скинула мені гроші на карту на лікарню і ліки. Друзі приносять ліки і продукти

зазначила Леус

А вже у сторіс фотоблогу майбутня мама розповіла, що її стан вдалося стабілізувати і що на новий рік її навіть можуть відпустити додому. Проте до Джеджули вона вертатися не хоче.

Своєю чергою, шоумен не промовчав і також вийшов у прямий ефір. Усі слова дружини він назвав брехнею і зауважив, що підтримує Юлю як може.

Юлія Леус та Андрій Джеджула / Фото: instagram.com/yla__yla

Зауважимо, що днями дружина українського ведучого Андрія Джеджули, модель Юлія Леус, яка чекає на малюка, повідомила про загрозу викидня. Так, у своїх Instagram-stories кохана шоумена показала, як лежить під крапельницею. Як розповіла Леус, через сильний стрес їй стало погано.

Фото: instagram.com/yla__yla

Згодом Юлія опублікувала на сторінці допис, де подякувала фанам за підтримку, якої їй не вистачало протягом усієї вагітності. Модель не розповіла подробиці інциденту, лише заявила, що у тому, що їй стало кепсько, винен саме Андрій.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація