Дружина Андрія Джеджули заявила, що він підіймав на неї руку

Дружина Андрія Джеджули заявила, що він підіймав на неї руку

Дружина Андрія Джеджули заявила, що він підіймав на неї руку

Фото: instagram.com/djedjula

Юлія також додала, що шоумен не цікавиться станом її здоров'я.

Дружина українського шоумена Андрія Джеджули Юлія Леус днями потрапила до лікарні з загрозою викидня.

Жінка, яка перебуває на останніх місяцях вагітності розповіла, що її госпіталізували через Джеджулу, проте подробицями ситуації не ділилася. Пізніше, вже з лікарні, Леус вийшла у прямий ефір.

З підписниками свого Instagram жінка поділилася, що останнім часом її чоловік змінився, перестав турбуватися про неї та навіть дозволяв собі підняти на неї руку. Окрім того у прямому ефірі Леус заявила, що Джеджула відтоді як вона опинилася у лікарні, не цікавився її станом.

Це роблять абсолютно інші люди. Дочка скинула мені гроші на карту на лікарню і ліки. Друзі приносять ліки і продукти

зазначила Леус

А вже у сторіс фотоблогу майбутня мама розповіла, що її стан вдалося стабілізувати і що на новий рік її навіть можуть відпустити додому. Проте до Джеджули вона вертатися не хоче.

Своєю чергою, шоумен не промовчав і також вийшов у прямий ефір. Усі слова дружини він назвав брехнею і зауважив, що підтримує Юлю як може.

Юлія Леус та Андрій Джеджула / Фото: instagram.com/yla__yla

Зауважимо, що днями дружина українського ведучого Андрія Джеджули, модель Юлія Леус, яка чекає на малюка, повідомила про загрозу викидня. Так, у своїх Instagram-stories кохана шоумена показала, як лежить під крапельницею. Як розповіла Леус, через сильний стрес їй стало погано.

Фото: instagram.com/yla__yla

Згодом Юлія опублікувала на сторінці допис, де подякувала фанам за підтримку, якої їй не вистачало протягом усієї вагітності. Модель не розповіла подробиці інциденту, лише заявила, що у тому, що їй стало кепсько, винен саме Андрій.

Повʼязані теми:

Наступна публікація