Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Дмитра Комарова розповіла, чи взяла його прізвище

Також Саша Кучеренко поділилася, як ставиться до небезпечних експедицій чоловіка.

Новоспечене українське подружжя Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко, які розповіли, з чого розпочалися їхні стосунки, вранці побували у студії "Сніданку з 1+1".

Закохані поділилися, чому так довго приховували роман. За словами Дмитра, вони з Олександрою не з тих пар, які роблять зі своїх стосунків піар.

"Стосунки перш за все для себе. Є пари, які роблять це для піару, ми робимо це для себе. Навіщо нам цей галас, шлейф, коментарі, обговорення. Тому, коли вже дійшло до того, що родина офіційно створена, ми вирішили, що тепер не маємо права приховувати це від суспільства", - прокоментував Комаров.

Своєю чергою Саша розповіла, чи взяла прізвище чоловіка.

"Я залишилася Олександрою Кучеренко. Це моє прізвище. Ми разом прийняли таке рішення", - повідомила дівчина. Дмитро ж підтвердив, що був не проти, аби дружина залишила своє прізвище.

Також подружжя прокоментувало і той факт, що на своє вінчання до Єрусалиму летіла, сидівши на порізно у літаку, аби ніхто нічого не запідозрив.

"Коли ми летіли, 11 осіб, ми подумали, що якщо нас зараз побачать у літаку разом. Все. До того моменту, як ми вирішимо це оголосити, воно вилізе десь обов'язково. Тому ми ухвалили рішення розділитися на дві родини – Саші з одного боку, моя – з іншої. На борту було 11 осіб – наші брати, сестри, батьки", - пояснив ведучий.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко_3
Світське життя
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Стосовно того, що Комаров часто буває у доволі екстремальних місцях і іноді навіть ризикує життям у експедиціях, Олександра сказала, що розуміє роботу коханого:

"Протягом років нашого спілкування я дійсно завжди була поруч, дізнавалася все першою і, звичайно, хвилююся. Але знаю, що мій чоловік найсильніший, витримає все і чекаю додому живим і здоровим", - сказала Кучеренко.

ВідеоДмитро Комаров та Олександра Кучеренко поділилися спогадами про весілля

Молодята повернулися з медового відпочинку! Просто зараз, вперше після одруження в прямому ефірі Сніданку - автор та ведучий проекту "Світ навиворіт" Дмитро Комаров та телеведуча, Міс Україна-2016 Олександра Кучеренко. 

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко поділилися спогадами про весілля

Своєю чергою Комаров поділився, що йому непросто було знайти дівчину, яка б повністю розуміла його  роботу.

"Мені непросто було знайти супутницю життя, тому що з моєю роботою. Півроку моряк плаває десь, не кожна дівчина витримає. Саша те моє золото, яка розуміє повністю мою роботу. У нас жодного разу не було жодних розбіжностей стосовно того, що я їхав. Зараз також планується від'їзд, також на декілька місяців, ми абсолютно спокійно про це говоримо. Це не є якась проблема для нашої родини", - запевнив Дмитро.

Телемандрівник також запевнив, що абсолютно не відчуває різниці у віці з дружиною. Зауважимо, що між парою різниця 15 років.

"Взагалі немає відчуття, що така велика різниця у віці. Я насправді ніколи не спілкувався так близько з такими дівчатами, які настільки за мене молодші. Я почуваюся на рівні з людиною за розумом. Ми абсолютно розуміємо одне одного. Нам завжди цікаво разом", - розповів Дмитро.

Нагадаємо, що днями Дмитро Комаров відсвяткував день народження. Дружина зворушливо привітала ведучого теплими словами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції