Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Дмитра Комарова розповіла, чому різко зірвалася до нього через півсвіту

Олександра виконала заради коханого важливу місію.

Дружина ведучого Дмитра Комарова Олександра Кучеренко, яка розповіла, скільки часу вже не бачила чоловіка, виконала заради коханого важливу місію.

Олександра розповіла, що наразі Дмитро перебуває в експедиції на іншій частині світу. Та раптом йому знадобився один документ, тож дівчина не роздумуючи кинулася на допомогу чоловіку.

"От і з'їздила в гості до коханого чоловіка в експедицію. Це було незабутньо. Мало того, що за місяць я неймовірно скучила. Так ще і доторкнулася до магії процесу народження "Світу навиворіт" - головної справи життя мого Дмитра. Новий сезон він знімає, як завжди, дуже далеко (де - поки секрет). І ось йому терміново знадобився документ для знімань, який поштою передати не встигали. І Діма попросив виконати цю місію мене. Я, звичайно ж, заперечувати не стала. Так, під крилами кохання я опинилася на іншій половині земної кулі", - поділилася Кучеренко.

Дружина Комарова похвалилася, що коханий зустрів її в аеропорту з квітами. Проте ведучий одразу попередив кохану, що не зможе через її приїзд зупинити знімання "Світу навиворіт". Тож Олександрі довелося поїхати з обранцем в експедицію.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко_6
Світське життя
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

"Він одразу, коли запросив мене, сказав: "На 5 днів я знімання не зупиню, будеш їздити разом з нами". Так, за декілька днів я побачила виворіт "Світу навиворіт". Як би описати коротко? Я, як і багато інших, такий графік не витримала б. Хлопці просто живуть роботою, зі світанку до заходу. Новий сезон "Світу навиворіт" буде просто фантастичним, ви навіть не уявляєте, які дива вони з Олександром Дмитрієвим там знімають", - заінтригувала Олександра.

Нагадаємо, що не так давно молода дружина Дмитра Комарова розповіла, як переживає розлуку з ним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції