Перейти до змісту
Дружина Дмитра Комарова розсекретила, як екзотично пара відсвяткувала ситцеве весілля

Дружина Дмитра Комарова розсекретила, як екзотично пара відсвяткувала ситцеве весілля

Рік тому закохані обмінялися обітницями.

Ведучий програми "Світ навиворітДмитро Комаров та Міс Україна 2016 Олександра Кучеренко влітку відсвяткували першу річницю шлюбу.

Кохана телемандрівника розповіла "Світському життю", як пара святкувала ситцеве весілля. Так, подружжя влаштувало індійський вечір.

Ми влаштували дуже затишну вечірку в індійському стилі. Одягнулися як індіанці, я вбралася у білу сукню, яку колись Діма привіз з Індії. У Дмитра була така жилетка, теж привезена з Індії. Тут намалювали, розмалювали руки, сережки, все було, як треба! І кухня, звичайно, теж індійська. Ми розважилися, як могли.
розповіла Олександра
Світське життя_5
instagram.com/svitsketv

Також дружина Комарова розсекретила, що подарувала коханому. Так, у першу річницю шлюбу Кучеренко презентувала ведучому вишиванку.

Відео Яким було ситцеве весілля Дмитра Комарова й Олександри Кучеренко

Телемандрівник Дмитро Комаров і міс Україна-2016 Олександра Кучеренко, незважаючи на карантин, екзотично відсвяткували першу річницю шлюбу. Яким було їхнє ситцеве весілля та хто в цій родині миє посуд – дивіться в сюжеті. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Яким було ситцеве весілля Дмитра Комарова й Олександри Кучеренко

Нагадаємо, раніше дружина Дмитра Комарова замилувала кумедним фото з чоловіком. Олександра Кучеренко опублікувала знімок у своєму фотоблогу.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин