Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Дмитра Комарова зняла, як мандрівник працює на карантині вдома

Ведучий розповів про долю програми "Світ навиворіт" в умовах коронавірусу.

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров розповів фанам про свої робочі будні в умовах нового коронавірусу.

Телемандрівник скооперувався зі своєю дружиною Олександрою Кучеренко і поділився з шанувальниками подробицями свого життя на карантині. На всі схвильовані запитання прихильників Комаров відповів у відео, оператором якого виступила кохана ведучого.

Як зауважив Комаров, він дотримується умов карантину і 95% свого часу проводить вдома. Так само з дому Комаров і робить нові випуски програми "Світ навиворіт" про Китай.

"Робота колективу "Світу навиворіт" триває, ми працюємо над новими програмами. І от зараз я працюю над новою програмою, яку ви побачите наступної середи. Ми всі перейшли на дистанційний режим роботи, матеріали передаємо через Інтернет", - поділився Дмитро.

Також Комаров показав, як обладнав кабінет у китайському стилі вдома, аби йому було краще працювати.

Також ведучий поділився, що під час карантину дуже часто провітрює квартиру, часто робить вологе прибирання та п'є багато рідини. Окрім того, Дмитро і члени його родини уникають місць скупчення людей і виходять надвір лише в разі крайньої необхідності. Телефон і клавіатуру Комаров протирає спиртом.

Разом з тим ведучий розповів, що буде далі з програмою "Світ навиворіт" і запевнив прихильників, що програма не йтиме на карантин.

"На щастя, ми встигли зняти великий об'єм матеріалу до початку епідемії, тож можна з впевненістю сказати, програма "Світ навиворіт" на карантин не йде і виходитиме у штатному режимі. У нас вистачає матеріалу", - запевнив Комаров.

Нагадаємо, раніше Дмитро Комаров розповів, як переживає тривалу розлуку з дружиною. Подружжя підтримує зв'язок на відстані за допомогою месенджерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції