Дружина Джеджули пояснила, чому заборонила шоумену бачитися з маленькою донькою

Дружина Джеджули пояснила, чому заборонила шоумену бачитися з маленькою донькою

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дружина Джеджули пояснила, чому заборонила шоумену бачитися з маленькою донькою

Фото: facebook.com/andrey.djedjula.3

Юлія Леус записала відеозвернення.

Дружина українського шоумена Андрія Джеджули Юлія Леус, яка заборонила йому бачитися з маленькою донькою без рішення суду, пояснила свою позицію.

В Instagram-stories модель опублікувала відео, де повідомила, що за тиждень ведучий жодного разу не поцікавився, як його дитина.

"Цей бідний, нещасний батько, який так жаліється, що йому не дають дитину, що буде все через суд, за тиждень жодного разу не зателефонував і не запитав, як його донька. Те, що він розповідає – просто смішно. Він вчора у мене вперше запитав про Аделіну: "Коли я можу її побачити?". І це лише тому, що я приїхала забрати речі. І ще, тиждень тому, коли він мені написав, я говорила: "Ми одужаємо і можеш бачити, коли хочеш, я не збираюся забирати в тебе доньку", – розповіла модель.

Фото: instagram.com/yla__yla

Юлія додала, що після цього їй почали телефонувати з поліції, а наступного дня Андрій вийшов у прямий ефір та "налив на неї купу бруду, гівна і брехні".

"Скажіть, будь ласка, я після цього хочу його бачити і привозити йому дитину без суду? Я не хочу його бачити, нехай суд вирішує, коли він бачитиметься з дитиною", – заявила вона.

Нагадаємо, стосунки між подружжям погіршилися ще до народження доньки. У грудні минулого року між Андрієм Джеджулою та його дружиною Юлею розгорівся конфлікт. Жінка на останніх місяцях вагітності потрапила до лікарні з загрозою викидня і звинуватила у цьому чоловіка. Пізніше у своєму Instagram Юлія розповіла, що Андрій підіймав на неї руку та морально знущався. Згодом модель повідомила, що хоче розлучення, оскільки не бачить спільного майбутнього з ним.

Нещодавно шоумен вперше прокоментував скандал з дружиною. Леус Джеджула назвав вправною маніпуляторкою, яка "навчилася жити за рахунок таких дурнів, як він". Також ведучий зауважив, що Юля багато часу проводить у Instagram і зазначив, що вона стала популярною лише після того, як вийшла за нього заміж.

Зі свого боку, модель показала, як він її жорстоко побив. Леус показала обличчя в синцях.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація