Дружина Дзідзьо розсекретила особливості подружнього життя із зіркою

Жінка вважає себе фундаментом та опорою для коханого.

Обраниця фронтмена популярного гурту DZIDZIO Ярослава Притула-Хома не прагне потрапити до шоу-бізнесу, йдеться у "Світському житті".

Дружина артиста також пов'язана із музикою та навчає дітей співу, проте вважає кар'єру чоловічою роботою.

"Я співаю, в нас є вокальна студія, я навчаю діток. Вважаю, що шоу-бізнес – не для жінки, чоловік має робити кар'єру. А жінка все ж таки має бути вдома, чоловік має приїздити в обігріту хату, а жінка має підтримувати, бути таким фундаментом і опорою для чоловіка", - наголосила Ярослава.

Стосовно подружнього життя дівчина зізналася Каті Осадчій, що про нього "краще не питати".

"Це – дуже складне питання, тому що, звичайно, бракує уваги, хочеться більше проводити разом часу, але цей час все ж таки є. Я його приймаю як дар", - зауважила кохана Михайла Хоми.

Ярослава зізналася, що в офіційному шлюбі вони із Дзідзьом перебувають кілька років, проте загалом пара разом вже 16 років, ще з музичного училища.

Жінка додала, що вони із коханим співали разом у гурті "Друзі" та підкреслила, що їхню пісню під назвою "Наречена" використовує одне із шоу каналу "1+1".

Нагадаємо, лідер гурту DZIDZIO розставив крапки над "і" у скандалі на п'ять мільйонів гривень із Лесиком.

Жінка соліста "Дзідзьо" розповіла як жити із співаком

Подружжя знайомі давно, але одружились нещодавно. Вони обоє співають, і колись мали спільний гурт. Шоу "Чотири весілля" використали одну з їхніх пісень. Наразі Ярослава Притула-Хома навчає дітей вокалу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: