Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Кошового про 9-річну доньку: Ми у неї помітили деякі симптоми зіркової хвороби

Відомі батьки вимушені іноді ставити дівчинку на місце.

Актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий, який показав підрослих доньок та дружину-красуню, розповів про старшу доньку Варвару.

За словами Євгена, після того, як дівчинка взяла участь у шоу "Розсміши коміка" та проекті "Голос. Діти", батьки побачили у неї симптоми зіркової хвороби, пише Viva

"Ми-то люди дорослі, все це вже самі проходили колись, а вона дитина. Тепер дочка сама зіштовхнулася з першими ознаками популярності: її почали впізнавати на вулиці, підходити фотографуватися. Звичайно, не хочеться, щоб це запаморочило їй голову", - сказала дружина Кошового Ксенія.

Євген Кошовий для Viva з родиною_2
viva.ua
Євген Кошовий з донькою Варварою

Вона додала, що коли Варя була трохи меншою, у супермаркеті стався один інцидент

"Хтось із дітей випадково зачепив її візком. Вона дуже обурювалася, а потім видала фразу: "І на кого вони наїхали, на дочку Кошового?!" І тут прийшла моя черга обурюватися. Я кажу: "Що це значить? Хто ти така?! Ти сама домоглася в житті чогось? Тато для того щоб його знали, працює цілодобово, він всього досяг своїми силами". І ось якось ця розмова вплинула на Варю, щось в її дитячій голові відклалося, і більше я не чула від дочки таких фраз", - поділилася Ксенія Кошова.

Євген Кошовий для Viva з родиною_1
viva.ua
Євген з дружиною Ксенією

Нагадаємо, зірка "Кварталу 95" Кошовий розповів, як готував доньку до "Голосу. Діти".

Залиште свій коментар

Вибір редакції