Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Миколи Тищенка розповіла про їхню доленосну зустріч

Алла поїхала до ресторатора на інтерв'ю.

Дружина ресторатора Миколи Тищенка Алла Барановська, яка замилувала фотосесією з крихітним синочком, розповіла про їхню доленосну зустріч.

Виявляється, Микола сподобався Аллі не одразу. Пара познайомилася, коли Барановська приїхала брати інтерв'ю у Тищенка. Тоді Алла та її подруга робили журнал у рідному місті дівчини Донецьку.

За словами Алли, вона не дуже хотіла спілкуватися з Тищенком, однак її подруга наполягла, мовляв, це підніме рейтинг їхнього журналу.

"Я пам'ятаю момент знайомства. Виходить Коля, це було після знімань програми, і такий щасливий у нього вигляд! Я запитую, чому таке настрій хороший, а він у відповідь: "Клас! Довів її до сліз". Це він про когось з учасниць. Я думаю: "Що ж це за людина така? Довела до сліз жінку і радіє. Яким же треба бути ненависником жінок!" Настрій зіпсувався, вже не хотілося ніякого інтерв'ю", - згадала Алла, пише Viva.

Микола Тищенко з дружиною та сином_1
viva.ua

Тищенко запевнив, що Алла йому сподобалася одразу, та за словами дівчини, ресторатор себе ніяк не проявляв.

"Він ще був тоді сильно розкачаний, і я про себе думаю: "Бідний чоловік! Як він сидить, ходить?". Трохи не мій стиль. Так ми і роз'їхалися", - зізналася Алла.

Все змінилося, коли у Донецьку почалися воєнні дії.

"Я була вдома, коли почалися страшні обстріли. Вперше я почула постріли. Це був жах! Натовпи людей, що біжать в укриття. Паніка, сильний дощ ... Ми тоді ще не особливо спілкувалися з Колею - записали інтерв'ю і роз'їхалися. Але в той момент мені захотілося подзвонити саме йому. Я потребувала підтримки. Плакала, мені було страшно. Я відправила йому відео і фото жаху, що відбувається в місті. І Коля сказав: "Не бійся, все буде добре. Час пакувати валізи і приїжджати працювати до столиці". За одну ніч я зібрала речі і поїхала до Києва", - поділилася Барановська.

Микола Тищенко з дружиною та сином_3
viva.ua

Алла почала працювати в компанії Тищенка і згодом їхнє спілкування переросло у роман.

Нагадаємо, раніше дружина ресторатора Миколи Тищенка Алла Барановська прокоментувала вагому різницю у віці з ним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції