Дружина Миколи Тищенка розповіла про їхню доленосну зустріч

Алла поїхала до ресторатора на інтерв'ю.

Дружина ресторатора Миколи Тищенка Алла Барановська, яка замилувала фотосесією з крихітним синочком, розповіла про їхню доленосну зустріч.

Виявляється, Микола сподобався Аллі не одразу. Пара познайомилася, коли Барановська приїхала брати інтерв'ю у Тищенка. Тоді Алла та її подруга робили журнал у рідному місті дівчини Донецьку.

За словами Алли, вона не дуже хотіла спілкуватися з Тищенком, однак її подруга наполягла, мовляв, це підніме рейтинг їхнього журналу.

"Я пам'ятаю момент знайомства. Виходить Коля, це було після знімань програми, і такий щасливий у нього вигляд! Я запитую, чому таке настрій хороший, а він у відповідь: "Клас! Довів її до сліз". Це він про когось з учасниць. Я думаю: "Що ж це за людина така? Довела до сліз жінку і радіє. Яким же треба бути ненависником жінок!" Настрій зіпсувався, вже не хотілося ніякого інтерв'ю", - згадала Алла, пише Viva.

Микола Тищенко з дружиною та сином_1
viva.ua

Тищенко запевнив, що Алла йому сподобалася одразу, та за словами дівчини, ресторатор себе ніяк не проявляв.

"Він ще був тоді сильно розкачаний, і я про себе думаю: "Бідний чоловік! Як він сидить, ходить?". Трохи не мій стиль. Так ми і роз'їхалися", - зізналася Алла.

Все змінилося, коли у Донецьку почалися воєнні дії.

"Я була вдома, коли почалися страшні обстріли. Вперше я почула постріли. Це був жах! Натовпи людей, що біжать в укриття. Паніка, сильний дощ ... Ми тоді ще не особливо спілкувалися з Колею - записали інтерв'ю і роз'їхалися. Але в той момент мені захотілося подзвонити саме йому. Я потребувала підтримки. Плакала, мені було страшно. Я відправила йому відео і фото жаху, що відбувається в місті. І Коля сказав: "Не бійся, все буде добре. Час пакувати валізи і приїжджати працювати до столиці". За одну ніч я зібрала речі і поїхала до Києва", - поділилася Барановська.

Микола Тищенко з дружиною та сином_3
viva.ua

Алла почала працювати в компанії Тищенка і згодом їхнє спілкування переросло у роман.

Нагадаємо, раніше дружина ресторатора Миколи Тищенка Алла Барановська прокоментувала вагому різницю у віці з ним.

Залиште свій коментар