Дружина Остапчука відповіла на закиди про те, що колишня шоумена була кращою, ніж вона

Дружина Остапчука відповіла на закиди про те, що колишня шоумена була кращою, ніж вона

Фото: instagram.com/kristygor

Христина поміркувала про зовнішність.

Дружина українського шоумена Володимира Остапчука, нотаріусиня Христина відповіла на закиди хейтерів про свою зовнішність.

Так, у фотоблогу дівчина поділилася, що її порівнюють із колишньою ведучого Оленою Войченко та пишуть, що вона була значно кращою. Христина зізналася, що їй неприємно читати такі повідомлення, втім, вона не надто цим переймається.

Читайте також: Ексдружина Володимира Остапчука вперше після розлучення вийшла в світ з чоловіком

"Що він в ній знайшов? Подивися на свій ніс, ще й худа, попередня була куди краще...". Все це я чула протягом року, і хочу сказати - не дуже приємно, але і не особливо зачіпає. А ось було б руйнівно, якщо б я не полюбила одного разу свій "грузино-єврейський" носик, якщо б свою фігуру не вважала ідеальною або порівнювала себе з попередніми! Всі ці слова просто заклик стати ще успішнішою і впевненішою у собі.

поділилася Остапчук
Фото: instagram.com/kristygor

Христина додала, що зовнішність – дуже індивідуальний критерій, адже що одна і та ж дівчина або чоловік будуть для кожного абсолютно різного ступеня краси або навпаки.

А також зовнішність партнера при тривалому проживанні спільно ось якось замилюється і залишаються більш глибокі й важливі риси на першому місці. Це щось всередині, що виходить і вабить людину. Може світло від усмішки, а може запах, може глибина погляду... Ой, скільки всього

додала Христина

У коментарях фоловери писали, що цілком згодні з думкою нотаріусині та залишили купу приємних слів щодо зовнішності дружини зірки.

  • Згодна на сто відсотків! А люди, які критикують чужу зовнішність, відповідно вважають, що лише вона має бути пріоритетним критерієм у виборі партнера. Тож, кожному своє. Нехай так і далі живуть та обирають "красунчиків" чи "ляльок", як вони собі думають
  • Ти красуня! І енергетика у тебе вогонь
  • Однозначно він в вас знайшов енергію, блиск в очах, жіночність, друга, турботу... А що чоловікові ще треба? Ну і звичайно ж ви красуня, чого вже там

Нагадаємо, раніше дружина Остапчука розповіла, як вони розподілили між собою фінанси. Христина поділилася власним досвідом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація