Дружина Оззі Осборна розповіла, як дізналася про його зради

Музикант надіслав повідомлення дружині, адресоване коханці.

Дружина культового британського музиканта Оззі Осборна Шерон розповіла, як дізналася про зради чоловіка.

За словами Шерон, Оззі скочив у гречку з шістьма жінками з різних країн.

"У нього було більше однієї коханки. Шість! Дівчина з Росії, масажистка з Англії, наша масажистка в Лос-Анджелесі, наш кухар ... У нього були коханки в різних країнах", - розговорилася Осборн в інтерв'ю виданню The Telegraph.

Також жінка розповіла, як дізналася про походеньки чоловіка. З'ясувалося, що Оззі випадково надіслав дружині повідомлення, адресоване коханці.

Шерон та Оззі Осборн_1
East News
Шерон та Оззі Осборн

"Ми дивилися телевізор. Оззі сидів на одному кінці дивана, я на іншому. У якийсь момент мені надійшов лист від нього. Я запитала його: "Навіщо ти послав мені цю дурість?". Але Оззі відповів, що нічого не відправляв мені. Тоді я підвелася і схопила його телефон. Це був лист, адресований одній з його коханок", - поділилася Шерон.

Нагадаємо, що дізнавшись про зраду чоловіка, Шерон Осборн ледь не розлучилася з ним минулоріч після 33 років шлюбу. За допомогою не одного сеансу психолога жінка знайшла в собі сили пробачити зрадливого чоловіка.

А у травні цього року культовий Оззі Осборн після 35 років шлюбу оновив шлюбні обітниці з дружиною. Музикант зізнався, що ця церемонія значить для нього "новий початок" подружнього життя.

Залиште свій коментар