Дружина Позитива підтвердила чутки про розлучення з музикантом: "Голова все розуміє, а серце - ні"

Дружина Позитива підтвердила чутки про розлучення з музикантом: "Голова все розуміє, а серце - ні"

instagram.com/annchuk

Анна Андрійчук публічно оголосила про розставання.

Шлюбні стосунки Позитива з дружиною Анною Андрійчук все ж таки підійшли до кінця.

І якщо музикант тільки нещодавно натякав на розлучення з Анною, то вона це наразі підтвердила.

У своєму Instagram дівчина оголосила, що ухвалила важке для себе рішення, розійтися з чоловіком після 13-річних стосунків.

"Я набралася сил ухвалити дуже важливе рішення. Я довго носила це в собі, переживала, було складно це прийняти, і тому я мовчала. Було дуже боляче, що закінчився важливий етап мого життя довжиною в 13 років. З юності крок за кроком ми разом йшли в доросле життя. Ті, хто ми сьогодні, це - відбиток взаємної любові і підтримки. Коли усвідомлюєш, що все прийшло до логічного завершення, у тебе в душі з'являється певна порожнеча і розчарування", - зауважила Анна.

Анна наголосила, що їй знадобився понад рік, щоб ухвалити отстаточне рішення, що вони з Позитивом більше не чоловік і дружина.

"Спочатку ти довго готуєшся, можливо навіть відтягувати цей момент. Голова все розуміє, а серце - ні. Комусь потрібна лише година, щоб все відпустити і забути. А комусь - понад рік. Але потім ти раз і назавжди ухвалюєш рішення. Ми більше не чоловік і дружина. Я вдячна за колосальний досвід, набутий в цих стосунках. Тепер я з легкістю входжу в новий етап. З очищеним від образ серцем без туги і самотності. Навіть коли було важко і страшно, я завжди знала, що у мене є я. Що я впораюся!" - підсумувала дівчина.

Зауважимо, Анна та Олексій почали зустрічатися, коли обом було всього по 15 років. А 2013-го пара зіграла весілля.

Нагадаємо, що подейкують, що причиною розладу у стосунках Позитива та Анни стала партнерка виконавця по "Танцях з зірками" Юлія Сахневич. Втім, цю інформацію артист не підтвердив. А ще раніше під час інтерв'ю не стримав сліз, коментуючи стосунки з Анною.

Наступна публікація