Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина принца Гаррі Меган відмовилася від комфортного взуття заради чоловіка

Реальною причиною вибору взуття на підборах герцогині Сассекської став зріст принца.

Дружина принца Гаррі Меган, яка днями здійснила свою першу офіційну поїздку з чоловіком, вимушена поступитися своїм комфортом заради коханого.

Герцогині Сассекській довелося відмовитися від взуття на низькому ходу через 16-сантиметрову різниці у зрості з чоловіком.

За словами фотографа знаменитостей Гленна Граттона, велика різниця в зрості між партнерами створює дисбаланс на фотографіях, повідомляє DailyMail.

Меган та Гаррі_4
Reuters

"Пари з великою різницею у зрості виглядають незбалансованими на фотографіях. Найчастіше невисока людина, яка стоїть поруч з високою, на знімках виходить ще нижчою, ніж вона є насправді. І здається, що вона дивиться знизу вгору на свого партнера", - пояснив Гленн.

Меган та Гаррі_2
Reuters

Саме тому Меган змушена постійно носити високі підбори, щоб мінімізувати різницю з чоловіком. Її зріст – 170 см, в той час як зріст принца Гаррі – 186 см.

Меган та Гаррі_1
Reuters

Цікаво, що така сама ситуація і 16-сантиметрова різниця у зрості і у принца Вільяма з Кейт Міддлтон. При зрості принца 191 см, зріст Кейт Міддлтон складає 175 см.

Також варто зауважити, що після весілля з принцом Гаррі Меган жодного разу не одягала туфлі на танкетці, оскільки Єлизавета II терпіти не може цю модель.

Всі жінки, наближені до королеви, знають про це і не вдягають таке взуття в її присутності.

Нагадаємо, днями принц Гаррі заявив, що не планує мати багато дітей.

Вибір редакції