Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Ріса-Маєрса пояснила скандальну поведінку чоловіка його алкогольною залежністю

Мара Лейн розповіла, що актор отримував допомогу через проблему неконтрольованого гніву.

Дружина популярного актора Джонатана Ріса-Маєрса Мара Лейн після вчиненого її чоловіком скандалом на борту літака вирішила прояснити ситуацію.

Жінка через свою сторінку Instagram вирішила перепросити перед пасажирами повітряного лайнера і постаралася пояснити, чому її чоловік так поводився.

"Вісім місяців тверезості і невдалий день авіаперельоту. Ми були в Південній Америці, де спеціально працювали над проблемою управляння гніву, який призводить до таких випадків. У такому стані він не розуміє наслідків своїх дій", - пояснила Мара скандальну поведінку Джонатана.

Зауважимо, співробітники компанії American Airlines, рейсом якої летіла сім’я Ріса-Маєрса із Маямі до Лос-Анджелеса, звернулися до поліції через неадекватну поведінку актора.

Мара також написала слова вибачення перед пасажирами рейсу та повідомила, що Джонатан продовжує боротися зі своєю алкогольною залежністю, повідомляє видання Just Jared.

"Джонатан просить вибачення у всіх, хто летів з нами вчора. Стюардеса попросила мене сказати чоловікові, щоб він не користувався в салоні літака електронною сигаретою. Він був сам не свій. Мені було невідомо, що саме сталося під час польоту, тому що була з сином за стіною. Зараз ми вдома і в безпеці. Джонатан дуже жалкує про виявлену неповагу до мене, пасажирів, членів екіпажу і офіцерів поліції. Спасибі за ваше співчуття до нас. Ми продовжуємо боротися із залежністю, у якій ми перебуваємо", - підсумувала дружина актора.

Зауважимо, стосунки майбутнього подружжя почалися 2013 року. 2016 року пара зареєструвала шлюб, і того ж року у неї народився син Вульф.

Нагадаємо, восени минулого року дружина Джонатана Ріса-Маєрса повідомила, що вони втратили дитину.

Вибір редакції