Дружина Сергія Бабкіна розповіла, як дізналася про його зради: "Було понад 100 жінок"

Дружина Сергія Бабкіна розповіла, як дізналася про його зради: "Було понад 100 жінок"

Фото: instagram.com/snezhana_babkina

Сніжані наснився пророчий сон.

Сергій та Сніжана Бабкіни - одна з небагатьох зразкових пар українського шоу-бізнесу. Принаймні так вважали досі.

Лише для "ЖВЛ" зіркове подружжя наважилося на приголомшливе одкровення, що не залишить байдужим нікого. Виявляється, у здавалося б, ідеальній родині Бабкіних колись був дуже непростий період.

Я знала, який у нього гонорар. І коли він привозив наполовину менше. Потім вже я зрозуміла чому. Куди йшли всі ці гроші

почала розповідь Сніжана
Фото: instagram.com/snezhana_babkina

Неймовірно, та відповідь жінка містичним чином знайшла сама - уві сні. У сновидіннях Сніжани коханому Сергію не давали проходу нафарбовані ляльки.

Про цю історію не знає ще ніхто. Але я вже трошки готова. Я говорю: "Сергію, у тебе ж багато жінок було за ці три роки?". Він говорить: "Так, була жінка. Це було на гастролях. Це була дівчина легкої поведінки". Я кажу: "Сергію, я знаю, що багато". "Як ти знаєш?! Ні одна". "Не бреши собі, не бреши мені. Він опустив голову. Він сказав: "Так. За ці три роки було багато жінок". Я говорю: "Скільки?". Він каже: "Багато". Я говорю: "Скільки було за три роки?!" І тоді він сказав: "Понад сто"

відверто розповіла Сніжана

Сенсаційні зізнання від подружжя Бабкіних: чому співак не спілкується з сином від першого шлюбу

Сенсаційні зізнання від подружжя Бабкіних: чому співак не спілкується з сином від першого шлюбу

Тоді жінка хотіла піти від Сергія і була налаштована дуже рішуче. Місяці по тому вона була готова почути перше з тисяч вибачень за безмежний біль, що завдав Сергій. Його "пробач" - і десять років після того звучить на всю країну.

Фото: instagram.com/snezhana_babkina

Після цього Сергій сказав: "Тобі необхідно їздити зі мною. Якщо ти підеш, то я помру. Весь цей алкоголь і всі мої звички"

розповіла Бабкіна

Чи не найважче рішення в житті, через яке вона не шкодує. На відміну від Сергія, що після зізнання про численні зради не відпускає дружину ані під час своїх гастролей, ані навіть під час шоу "Танці з зірками", де Сніжані довелося стати хореографинею. 

А влітку 2019-го сім’я поповнилася ще одним оберегом – синочком Єлисеєм, який лише скріпив подружжя. І навіть коли Бабкіну лікарі прогнозували, що за місяць він остаточно втратить зір, ані на секунду не відходила кохана Сніжана. Пара вже два рази була у Відні де Сергію робили операцію на очах. Третя поїздка до Австрії має остаточно зняти всі питання з вилікування очей співака.

Повʼязані теми:

Наступна публікація