Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина скандального Гарві Вайнштейна поділила з ним нерухомість

Продюсер зобов’язаний виконати умови шлюбного договору.

Горезвісний кінопродюсер Гарві Вайнштейн, з якого почалася хвиля секс-скандалу у Голлівуді, та його дружина Джорджина Чапман поділили майно і гроші.

Окрім того, екс-закохані розподілили обов'язки у вихованні дітей, 7-річної Індії Перл і 4-річного Дашіеля Макса Роберта.

Як передає видання TMZ, до весілля Гарві і Джорджина уклали шлюбний договір, у який днями внесли деякі зміни. І хоча угода була досягнута, документи на розірвання шлюбу Вайнштейн та його поки що законна дружина все ще не подали.

Зауважимо, що згідно зі шлюбним контрактом 65-річний Вайнштейн повинен був виплатити 41-річній Чапман 300 тисяч доларів. За перші 10 років шлюбу у випадку розлучення, а за наступний щороку - 400 тисяч доларів.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

Також Чапман отримає відсоток від вартості таунхауса West Village, який оцінюється в 15 мільйонів доларів, і будинок на пляжі Hamptons вартістю 12 мільонів доларів.

Нагадаємо, що після викривальної статті The New York Times про сексуальні домагання впливового продюсера Гарві Вайнштейна до жінок, його дружина, дизайнер Джорджина Чапман, оголосила про бажання розлучитися з ним.

Гарві Вайнштейн і Джорджина Чапман одружилися 2007 року, у них є двоє дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції