Дружина скандального Микити Джигурди подала на розлучення

Марина Анісімова хоче офіційно розійтися із шоуменом.

Скандальний російський актор Микита Джигурда, який місяць тому кардинально змінив імідж, переживає не найкращі часи в особистому житті.

Так, дружина шоумена, спортсменка Марина Анісіна, подала на розлучення із ним. Про це розповів адвокат Марини Сергій Жорін.

"Офіційна версія, через що Марина і Микита Борисович розлучаються - непримиренні розбіжності сторін.  Також причинами вказані різні погляди на виховання дітей, через що відбуваються сварки і неможливе проживання на одній території. Марина і Джигурда і так досить давно живуть нарізно - вона у Франції, він – Москві", - сказав Жорін, пише StarHit.

Адвокат Анісіної також додав, що від того, що його клієнтка розповідала йому про життя із Джигурдою, у "нього волосся ставало дибки"

"Я дивуюся, що Марина не подала на розлучення ще рік тому, адже вже тоді поведінка Микити Борисовича викликала питання ... Впевнений, в ході цієї справи ми не раз побачимо, як Микита Борисович робить речі, які характеризують його не з кращого боку", - поділився адвокат Анісіної.

Жорін додав, що попереднє засідання призначене на 2-ге листопада.

Нагадаємо, що це вже не вперше Анісіна висловлює бажання розлучитися із Джигурдою. У лютому 2015 року жінка вже подавала на розлучення. Однак шоумен вмовив кохану залишитися разом. У квітні того ж року стало відомо, що Марина вагітна. У грудні ж у родині Джигурди сталося нещастя, і Анісіна втратила дитину.

Зауважимо, що у подружжя підростає двоє спільних дітей 7-річний Мік-Анжел-Кріст і 6-річна Ева-Влада. Микита Джигурда та Марина Анісіна прожили у шлюбі вісім років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: