Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина скандального Микити Джигурди подала на розлучення

Марина Анісімова хоче офіційно розійтися із шоуменом.

Скандальний російський актор Микита Джигурда, який місяць тому кардинально змінив імідж, переживає не найкращі часи в особистому житті.

Так, дружина шоумена, спортсменка Марина Анісіна, подала на розлучення із ним. Про це розповів адвокат Марини Сергій Жорін.

"Офіційна версія, через що Марина і Микита Борисович розлучаються - непримиренні розбіжності сторін.  Також причинами вказані різні погляди на виховання дітей, через що відбуваються сварки і неможливе проживання на одній території. Марина і Джигурда і так досить давно живуть нарізно - вона у Франції, він – Москві", - сказав Жорін, пише StarHit.

Адвокат Анісіної також додав, що від того, що його клієнтка розповідала йому про життя із Джигурдою, у "нього волосся ставало дибки"

"Я дивуюся, що Марина не подала на розлучення ще рік тому, адже вже тоді поведінка Микити Борисовича викликала питання ... Впевнений, в ході цієї справи ми не раз побачимо, як Микита Борисович робить речі, які характеризують його не з кращого боку", - поділився адвокат Анісіної.

Жорін додав, що попереднє засідання призначене на 2-ге листопада.

Нагадаємо, що це вже не вперше Анісіна висловлює бажання розлучитися із Джигурдою. У лютому 2015 року жінка вже подавала на розлучення. Однак шоумен вмовив кохану залишитися разом. У квітні того ж року стало відомо, що Марина вагітна. У грудні ж у родині Джигурди сталося нещастя, і Анісіна втратила дитину.

Зауважимо, що у подружжя підростає двоє спільних дітей 7-річний Мік-Анжел-Кріст і 6-річна Ева-Влада. Микита Джигурда та Марина Анісіна прожили у шлюбі вісім років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції