Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина відомого українського співака SLAVIA у купальнику випустила провокаційний кліп

Дружина відомого українського співака SLAVIA у купальнику випустила провокаційний кліп

Артистка представила композицію "Я тобі не мамка".

Дружина відомого українського співака Дзідзьо (Михайло Хома), співачка SLAVIA (справжнє ім’я Ярослава Хома) випустила провокаційний кліп.

Артистка зняла відео на композицію "Я тобі не мамка", яка мотивує жінок виходити з-за широких спин своїх обранців і реалізуватися як особистість.

Співачка SLAVIA_1

В нинішньому світі більшість чоловіків дуже зайняті собою, бізнесом, творчістю, а на жінок покладають домашні обов’язки та побут, і сподіваються, що жінка буде в тіні, чекати вдома і виконувати всі їх забаганки.

SLAVIA у пісні різко заявляє "Я тобі не мамка, не нянька і не лялька!", а її відверті і яскраві образи у відео тільки підкреслюють рішучий настрій і бажання бути почутою.

Співачка SLAVIA_4
Іноді ми, жінки, стаємо такими мамками для своїх чоловіків, проявляємо надмірну опіку, розчиняємося в чоловіках, забуваючи про власні мрії і бажання. Мабуть, у кожної з нас були такі історії, як в моїй пісні. Коли все дістає, жінка розуміє, що має нарешті бути собою, говорити про те, що відчуває і не боятися проявляти свої емоції, розвивати свій талант, реалізувати себе. Ми нікому нічого не зобов’язані, ми зобов’язані тільки самі перед собою - бути красивими і щасливими. Треба слідкувати за собою, а не за чоловіками. Якщо ми хочемо щось змінити, то треба починати з себе, наповнюватися новими знаннями, через які відбувається трансформація свідомості, тоді зміниться і світ навколо, і чоловік, і навіть близькі та рідні нам люди
прокоментувала SLAVIA
Співачка SLAVIA_3

Нагадаємо, що минулого року Дзідзьо пояснював, чому не знімає дружину у своєму кіно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції