Дружина Віктора Павліка показала фігуру в купальнику за 7 тижнів після пологів

Дружина Віктора Павліка показала фігуру в купальнику за 7 тижнів після пологів

Фото: instagram.com/repyahovakate

Катерина Реп'яхова має чудовий вигляд.

Дружина Віктора Павліка, його концертна директорка Катерина Реп'яхова, яка  в червні народила первістка, показала, який має вигляд її фігура.

Так, 27-річна кохана співака опублікувала у своєму Instagram фотоколаж, який зробила зі знімків з відпочинку в Карпатах. На світлинах молода матуся позує у суцільному купальнику в басейні.

Фото: instagram.com/repyahovakate

"Побачила у блогерки допис, де вона запитала у підписників, як вони дізналися про неї! І теж захотілося вас таке запитати. Хоча розумію, що більшість напише "жовта преса". За що їй спасибі! Так ось, розкажіть, звідки? Який блогер? P.S. А фото які залишилися у мене в архіві. Краще гір можуть бути лише гори", – написала Катя.

У коментарях юзери писали, що почули про Катю, зокрема, через скандал Павліка з його колишньою або хотіли подивитися на нову дружину зірки. Хтось дізнався про неї через блогерів, через її боротьбу із циститом, а також із сюжетів на телебаченні та новинних статтей.

Нагадаємо, раніше дружина Віктора Павліка показала себе вагітною у спідній білизні. Катерина пригадала час, коли була при надії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація