Дружина Віктора Павліка пригадала емоції, коли дізналася про вагітність

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дружина Віктора Павліка пригадала емоції, коли дізналася про вагітність

instagram.com/repyahovakate

Катерина Павлік поділилася подробицями вагітності.

Молода дружина українського співака Віктора Павліка Катерина, яка оголосила про вагітність, поділилася подробицями.

Так, в Instagram-stories кохана артиста пригадала емоції, коли дізналася про свій цікавий стан. Концертна директорка зірки розповіла, що вагітність пара планувала, втім, вона не одразу змогла повірити, що чекає на малюка.

instagram.com/repyahovakate

Коли тест показав дві смужки - я не вірила. Я зробила три рази тест, все одно не вірила. Я здала ХГЛ, все одно не вірила. Здала в динаміці за два дні - лише тоді повірила.

поділилася Катерина

Дівчина також додала, що одразу повідомила радісну новину коханому.  На якому тижні перебуває дружина Павліка, вона поки не збирається розсекречувати. Втім, повідомила, що подружжя 30 грудня дізналося стать малюка.

Я дуже сильно хвилювалася. Потім ще добу усвідомлювала і першу ніч спати не могла. Думала, на які саме гуртки будемо здавати нашу дитину

зізналася дівчина
instagram.com/repyahovakate

Найближчим часом Катерина розсекретить, кого ж народить Віктору. Концертна директорка зірки опублікувала в сторіз фрагмент відео з гендерної вечірки. У ньому, перед тим, як відкрити коробку, Катя говорила, що відчуває, що вагітна дівчинкою. Втім, пара зізналася, що мріє про першого хлопчика.

Нагадаємо, не так давно фанати пари почали підозрювати, що дружина Віктора Павліка вагітна. Катерина почала надавати перевагу об'ємному одягу.

Наступна публікація