Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Вілла Сміта зізналася, що страждала від алкогольної та сексуальної залежностей

Джада Пінкетт-Сміт вперше розповіла, з чим їй довелося зіткнутися в юному віці.

Дружина голлівудського актора Вілла Сміта Джада Пінкетт-Сміт, яка торік повідомила, що у юності підторговувала наркотиками, продовжує вражати своїми зізнаннями.

У фінальному досить емоційному епізоді свого власного шоу Red Table Talk акторка відверто розповіла про свої залежності та матір-наркоманку.

"Мама не могла вчасно забрати мене зі школи або засинала посеред чогось. Ти просто розумієш, що це не втома, що це схоже на наркотики", - пригадала свої підліткові роки зірка.

Як виявилося, в минулому Пінкетт-Сміт страждала від пристрасті до сексу та алкоголю. У юності багато своїх проблем Джада намагалася вирішити саме таким шляхом, повідомляє ET.

"Коли я була молодша, я була впевнена, що у мене була якась сексуальна залежність, так, що все може бути виправлено сексом", - зізналася акторка.

Також Джада не приховує, що в певний час вона сильно пристрастилася до алкоголю. На щастя, акторка змогла вчасно зупинитися і з власної волі перестала вживати спиртні напої.

"Я пам'ятаю, як дісталася дна, коли я була в будинку одна, і у мене були ці дві пляшки вина, і я йшла по третю пляшку. І я подумала - почекай. Ти в цьому будинку одна, йдеш за своєю третьою пляшкою вина? У тебе можуть бути проблеми", - поділилася Пінкетт-Сміт.

Наразі зірка майже не вживає алкоголь і веде здоровий спосіб життя.

Нагадаємо, нещодавно Джада Пінкетт-Сміт розповіла, що омолодила свою вагіну на 30 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції