Дружина Вілла Сміта зізналася в романі з 27-річним співаком та поділилася подробицями

Автор
Юлія КаспароваЮлія Каспарова
Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дружина Вілла Сміта зізналася в романі з 27-річним співаком та поділилася подробицями

Фото: Associated Press

Джада зустрічалася з Августом Альсіною протягом 4,5 років.

Дружина відомого американського актора Вілла Сміта Джада зізналася, що зраджувала чоловіка.

Так, днями 27-річний співак Август Альсіна заявив, що декілька років був коханцем 48-річної Пінкетт-Сміт. Кохана актора підтвердила цю інформацію в ефірі шоу Red Table Talk, куди прийшла разом із Віллом.

Джада розповіла, що зустрічалася з музикантом протягом 4,5 років. Втім, співачка спростувала те, що Вілл "благословив" цей роман, оскільки, тоді подружжя розлучилося.

Фото: Associated Press

Єдина людина, яка може дати дозвіл в цьому конкретному випадку, - це я. Я дійсно могла бачити, як він прийме це як дозвіл, тому що ми були мирно розлучені. Я закрутила цей роман, бо хотіла почуватися добре. Тоді мій психологічний стан був крихким. Ми з Віллом спробували все, що могли, щоб піти одне від одного, тільки щоб зрозуміти, що це неможливо.

розповіла дружина знаменитості

Також Пінкетт-Сміт заявила, що поставила крапку у стосунках з Альсіною та вже багато років не спілкувалася зі співаком. Джада зазначила, що вона і Вілл Сміт тепер досягли "безумовного кохання".

Нагадаємо, Джада та Вілл Сміт познайомили 30 років тому та одружилися 1997 року. Хоч з дня їхнього весілля і минуло вже понад 20 років, жінка досі ненавидить цей день.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація