Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина зірки "Щоденник Бріджит Джонс" Коліна Ферта зізналася у зраді і заявила на коханця у поліцію

Лівія Джуджоллі крутила роман з журналістом Марком Бранкаччіа, коли у її стосунках з Фертом була криза.

Дружина британського актора, зірки стрічки "Щоденник Бріджит Джонс" Коліна Ферта зізналася, що мала роман з журналістом Марком Бранкаччіа.

Як стало відомо, Лівія Джуджоллі, яка перебуває у шлюбі з Фертом вже 20 років, зустрічалася з журналістом, коли в її стосунках з актором була криза. Та згодом пара помирилася, однак Бранкаччіа продовжив переслідувати жінку.

"Декілька років тому Колін і Лівія прийняли рішення розійтися. У той час у Лівії був нетривалий зв'язок з її давнім другом, паном Бранкаччі. Але подружжя возз'єдналося. Однак пан Бранкаччі протягом декількох місяців переслідував Лівію, є докази. Зі зрозумілих причин подружжя не хотіло надавати цій історії розголосу", - прокоментували ситуацію виданню The Times представники родини Ферт.

Оскільки Марко не здавався, родина Ферт була змушена звернутися до поліції. Та сам Бранкаччіа запевняє, що ніякого переслідування не було. Мовляв, Лівія хотіла залишити заради нього Ферта.

"Моє "переслідування" виражалося в двох повідомленнях в WhatsApp і електронному листі. Я писав їй, коли вона розірвала наші стосунки у червні 2016 року. Я написав Коліну лист про наші з Лівією стосунки, про що тепер шкодую, а вона подала на мене скаргу, тому що боїться, що я можу розголосити її розповіді про шлюб і роботу. За рік наших стосунків вона надіслала мені кілька сотень повідомлень про свої почуття, фотографії, відеозаписи та навіть щоденник", - розповів Марко Бранкаччіа.

Нагадаємо, Лівія Джуджоллі та Колін Ферт одружилися 1997 року. Подружжя виховує двох синів Луку та Маттео.

Залиште свій коментар

Вибір редакції