Дружину скандального Тищенка вимагають позбавити статусу амбасадора відомого бренду

Дружину скандального Тищенка вимагають позбавити статусу амбасадора відомого бренду

Фото: instagram.com/allabonya

Юзери обурені вечіркою подружжя під час локдауну.

Днями одіозний член партії "Слуга народу" ресторатор Микола Тищенко влаштував розкішну вечірку на честь дня народження своєї дружини Алли Барановської.

Все б нічого, але захід був влаштований попри жорстокі карантинні обмеження. На кадрах, які потрапили до Мережі, видно, що гості вечірки не носять масок, на відміну від персоналу. 

Така поведінка нардепа та його дружини неабияк обурила користувачів Мережі і спровокувала справжній скандал. Так, як хоч якесь покарання юзери вимагають позбавити статусу амбасадора відомого косметичного бренду кохану нардепа.

Фото: instagram.com/allabonya

"Я як споживач продукції, яку купую в Україні, вважаю неприйнятним бачити безвідповідальну людину, яка не поважає свій народ обличчям цієї відомої французької марки з країни, де зараз суворий карантин і висока смертність. Така поведінка не можлива апріорі", - зазначила одна з шанувальниць французької косметики у своїй соцмережі.

Відомо навіть, що користувачі Мережі пишуть повідомлення на офіційні сторінки бренду з вимогою позбавити жінку нардепа почесного звання, а вона своєю чергою в "наказовому тоні" просить юзерів видалити такі повідомлення.

Нагадаємо, що це вже не перший подібний скандал з нардепом Тищенком. Минулого року журналісти задокументували роботу під час карантну, розташованого в центрі Києва ресторану "Велюр", власником якого є Микола. На відео потрапило, як в заклад по черзі заходили політики і бізнесмени. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація