Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Думала, що дійде до суду": Регіна Тодоренко розповіла про конфлікт з Могилевською

Артистки тривалий час не спілкувалися.

Співачка та ведуча Регіна Тодоренко, яка розчулила фанів відео з 9-місячним сином, пригадала конфлікт з Наталією Могилевською.

У програмі "Життя відомих людей" Регіна зізналася, що сварка між ними сталася, коли Тодоренко вирішила піти з гурту REAL O, продюсером якого була Могилевська.

"Я думала, що справа дійде до суду. І в якийсь момент я просто сказала - не можу. І за станом здоров'я пішла. Я півтора місяця перебувала в санаторії. І мені довелося надавати довідку, що ось мої всі знімки. Ось виписки від лікарів. Щоб повірили, що так і є", - розповіла Тодоренко.

Гурт REAL O
Гурт REAL O, Регіна Тодоренка друга праворуч

Регіна пропрацювала в колективі рівно до 31-го грудня 2013-го. Вперше вона зізналася, що після цього жодного разу нормально не спілкувалася з експродюсеркою. Могилевська, ображена до глибини душі, бачити її не хотіла.

"Вона зі мною не спілкувалася років шість! І я не намагалася. Я дуже боялася спочатку перетинатися на якихось заходах. Щойно я бачила, мене просто трясло", - зізналася артистка.

Але за шість років Регіна наважилася подивитися своїй наставниці в очі. "Я не уявляю, що вона пережила в той момент. І мені дуже хочеться вибачитися!" – зізналася виконавиця.

Ця зворушлива зустріч сталася на одному з ефірів проєкту "Танці з зірками". Щойно Могилевська побачила Регіну - не змогла приховати радість на обличчі. Примирення відбулося, і крига розтанула.

"Для мене це дуже важливий момент у житті. Я вважаю, що я закрила свій гештальт. Цю сторінку можна перегорнути сміливо", - наголосила співачка.

Нагадаємо, раніше Регіна Тодоренко розповіла, як під час вагітності рятувалася пивом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції