Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Двічі намагалася створити сім’ю": Могилевська розповіла про особисте життя

Співачка вважає, що була у справжньому шлюбі один раз.

Українська співачка Наталія Могилевська, яка на днях поділилася новою порцією спокусливих фото у напівпрозорому купальнику, відверто розповіла про особисте життя.

43-річна виконавиця ретельно приховує приватне життя і не любить розказувати подробиці на публіку.

А нещодавно Наталія зізналася, що двічі намагалася створити сім’ю, але їй це не вдалося, йдеться в інтерв’ю для проекту “Накипіло” на Youtube.

“Я двічі намагалася створити сім’ю, у мені не вдалося. Тому я зайнялася собою, стала шукати, в чому причина”, – розповідала зірка.

Як повідомляє Могилевська, проблема була у тому, що в її житті на романтичні стосунки ніколи не було часу. Більшість часу у зірки займала саме робота.

Наталія Могилевська
instagram.com/nataliya_mogilevskaya

"Я могла на 6 годин спізнитися на побачення. У мене, до речі, чоловік був харків’янин. Запитайте його, чому він перестав бути моїм чоловіком. Я говорила, що приїду о 7, а приїжджала до 11”, – згадує артистка.

Розв'язати проблему Наталія змогла за допомогою самоаналізу. Вона почала працювати над собою і розбиратися у собі.

"Я зупинила повністю своє життя. Я переосмислила цінності й з новими силами стала ретельно і скрупульозно вибудовувати своє життя. Наразі працюю над собою, розбираюся", – повідомила виконавиця.

Наталія Могилевська була заміжня двічі, але справжній шлюб вважає лише з бізнесменом Єгором Долініним, з яким вона прожила 5 років.

"Якщо чесно, я вважаю, що у мене було не два шлюби, а лише один – справжній. Це стосунки з Єгором Долініним. Протягом п’яти років я виконувала обов’язки господині дому і жінки, яка повинна піклуватися про свого улюбленого чоловіка і його дітей", – зізнається зірка.

Нагадаємо, нещодавно Наталія Могилевська зізналася, чи вільне її серце. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції